← Wróć
Sezon:
2026/2027
Rozgrywki:
Wszystkie
Liga
Pobierz PNG
Ostatnie 5
79
18% minut
Minuty na boisku
suma z ostatnich 5 meczów drużyny (także bez udziału zawodnika)
Lens
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 9 meczów drużyny · 4 występy
Mezian Mesloub
Lens
Pozycja
AMC
Wiek
16
Numer
38
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
90
180
270
360
450
22.08.2026 · Lens – Auxerre (dom) Wynik: 5:2 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 meczów (niepełne dane): 0' z 90' możliwych = 0% 22.08 W 5:2 Auxerre (d) · 0' (ławka)
0
0%
29.08.2026 · Lens – Strasbourg (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 meczów (niepełne dane): 1' z 180' możliwych = 1% 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1' 22.08 W 5:2 Auxerre (d) · 0' (ławka)
1
1%
05.09.2026 · Lens – Lorient (dom) Wynik: 0:1 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 meczów (niepełne dane): 1' z 270' możliwych = 0% 05.09 P 0:1 Lorient (d) · 0' (ławka) 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1' 22.08 W 5:2 Auxerre (d) · 0' (ławka)
1
0%
13.09.2026 · Lens – Le Mans (wyjazd) Wynik: 2:2 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 meczów (niepełne dane): 44' z 360' możliwych = 12% 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 05.09 P 0:1 Lorient (d) · 0' (ławka) 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1' 22.08 W 5:2 Auxerre (d) · 0' (ławka)
44
12%
18.09.2026 · Lens – Monaco (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 104' z 450' możliwych = 23% 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 05.09 P 0:1 Lorient (d) · 0' (ławka) 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1' 22.08 W 5:2 Auxerre (d) · 0' (ławka)
104
23%
09.10.2026 · Lens – Lyon (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 104' z 450' możliwych = 23% 09.10 W 2:1 Lyon (d) · 0' (ławka) 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 05.09 P 0:1 Lorient (d) · 0' (ławka) 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
104
23%
17.10.2026 · Lens – Troyes (wyjazd) Wynik: 3:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 122' z 450' możliwych = 27% 17.10 W 3:1 Troyes (w) · 19' 09.10 W 2:1 Lyon (d) · 0' (ławka) 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 05.09 P 0:1 Lorient (d) · 0' (ławka)
122
27%
24.10.2026 · Lens – Paris FC (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 122' z 450' możliwych = 27% 24.10 W 2:1 Paris FC (d) · 0' (ławka) 17.10 W 3:1 Troyes (w) · 19' 09.10 W 2:1 Lyon (d) · 0' (ławka) 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43'
122
27%
30.10.2026 · Lens – Lille (wyjazd) Wynik: 0:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 79' z 450' możliwych = 18% 30.10 P 0:1 Lille (w) · 0' (ławka) 24.10 W 2:1 Paris FC (d) · 0' (ławka) 17.10 W 3:1 Troyes (w) · 19' 09.10 W 2:1 Lyon (d) · 0' (ławka) 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60'
79
18%
ostatnie 5 meczów (minuty)
vs Monaco
vs Monaco
vs Lyon
vs Lyon
vs Troyes
vs Troyes
vs Paris FC
vs Paris FC
vs Lille
vs Lille
18.09.2026 · Monaco (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: 60' (67% możliwych minut)
60
09.10.2026 · Lyon (dom) · 2:1 Minuty w meczu: 0' (ławka) (0% możliwych minut)
0
17.10.2026 · Troyes (wyjazd) · 3:1 Minuty w meczu: 19' (21% możliwych minut)
19
24.10.2026 · Paris FC (dom) · 2:1 Minuty w meczu: 0' (ławka) (0% możliwych minut)
0
30.10.2026 · Lille (wyjazd) · 0:1 Minuty w meczu: 0' (ławka) (0% możliwych minut)
0
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Bramki
suma z ostatnich 5 występów
Lens
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 4 występy
Mezian Mesloub
Lens
Pozycja
AMC
Wiek
16
Numer
38
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
29.08.2026 · Lens – Strasbourg (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
13.09.2026 · Lens – Le Mans (wyjazd) Wynik: 2:2 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
18.09.2026 · Lens – Monaco (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 0 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
17.10.2026 · Lens – Troyes (wyjazd) Wynik: 3:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 0 17.10 W 3:1 Troyes (w) · 19' 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
ostatnie 4 występy (bramki)
vs Strasbourg
vs Strasbourg
vs Le Mans
vs Le Mans
vs Monaco
vs Monaco
vs Troyes
vs Troyes
29.08.2026 · Strasbourg (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0
0
13.09.2026 · Le Mans (wyjazd) · 2:2 Bramki w meczu: 0
0
18.09.2026 · Monaco (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0
0
17.10.2026 · Troyes (wyjazd) · 3:1 Bramki w meczu: 0
0
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Asysty
suma z ostatnich 5 występów
Lens
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 4 występy
Mezian Mesloub
Lens
Pozycja
AMC
Wiek
16
Numer
38
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
29.08.2026 · Lens – Strasbourg (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
13.09.2026 · Lens – Le Mans (wyjazd) Wynik: 2:2 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
18.09.2026 · Lens – Monaco (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 0 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
17.10.2026 · Lens – Troyes (wyjazd) Wynik: 3:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 0 17.10 W 3:1 Troyes (w) · 19' 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
ostatnie 4 występy (asysty)
vs Strasbourg
vs Strasbourg
vs Le Mans
vs Le Mans
vs Monaco
vs Monaco
vs Troyes
vs Troyes
29.08.2026 · Strasbourg (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0
0
13.09.2026 · Le Mans (wyjazd) · 2:2 Asysty w meczu: 0
0
18.09.2026 · Monaco (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0
0
17.10.2026 · Troyes (wyjazd) · 3:1 Asysty w meczu: 0
0
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Bramki + asysty
suma z ostatnich 5 występów
Lens
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 4 występy
Mezian Mesloub
Lens
Pozycja
AMC
Wiek
16
Numer
38
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
29.08.2026 · Lens – Strasbourg (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
13.09.2026 · Lens – Le Mans (wyjazd) Wynik: 2:2 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
18.09.2026 · Lens – Monaco (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 0 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
17.10.2026 · Lens – Troyes (wyjazd) Wynik: 3:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 0 17.10 W 3:1 Troyes (w) · 19' 18.09 P 1:2 Monaco (w) · 60' 13.09 R 2:2 Le Mans (w) · 43' 29.08 P 1:2 Strasbourg (w) · 1'
0
ostatnie 4 występy (bramki + asysty)
vs Strasbourg
vs Strasbourg
vs Le Mans
vs Le Mans
vs Monaco
vs Monaco
vs Troyes
vs Troyes
29.08.2026 · Strasbourg (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0
0
13.09.2026 · Le Mans (wyjazd) · 2:2 Bramki + asysty w meczu: 0
0
18.09.2026 · Monaco (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0
0
17.10.2026 · Troyes (wyjazd) · 3:1 Bramki + asysty w meczu: 0
0