← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce9
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Lens
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Yannick Cahuzac
Mecze
9
Punkty
13 48% pkt
Bramki
/ mecz
1,78 5/18
Stracone
/ mecz
1,44 8/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Błędy 0,44 1/18 Odbiory % 73,8% 4/18 Wielkie szanse % 43,3% 4/18
Pressing 2,11 16/18 Wybicia 19,1 16/18 Kartki 2,33 14/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015dom – Auxerre · 5:2 · forma: 3 pkt z 1 meczuwyjazd – Strasbourg · 1:2 · forma: 3 pkt z 2 meczówdom – Lorient · 0:1 · forma: 3 pkt z 3 meczówwyjazd – Le Mans · 2:2 · forma: 4 pkt z 4 meczówwyjazd – Monaco · 1:2 · forma: 4 pkt z 5 meczówdom – Lyon · 2:1 · forma: 4 pkt z 5 meczówwyjazd – Troyes · 3:1 · forma: 7 pkt z 5 meczówdom – Paris FC · 2:1 · forma: 10 pkt z 5 meczówwyjazd – Lille · 0:1 · forma: 9 pkt z 5 meczów9
Monaco 1:2 Lyon 2:1 Troyes 3:1 Paris FC 2:1 Lille 0:1
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 10 (30%), stracone 11 (41%)Z akcji1011Rożne – zdobyte 1 (3%), stracone 1 (4%)Rożne11Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 2 (6%), stracone 0 (0%)Rzut wolnydośrodkowanie20Karne – zdobyte 3 (9%), stracone 1 (4%)Karne31Samobóje – zdobyte 1 (3%), stracone 1 (4%)Samobóje11Z pola karnego – zdobyte 14 (42%), stracone 11 (41%)Z pola karnego1411Z dystansu – zdobyte 2 (6%), stracone 2 (7%)Z dystansu22

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
ThauvinAMC94711
IvanovicAMC3 (4)202
UdolDML8202
HazardAMC2 (5)112
SimaFW5112
AguilarDMR7 (1)112
GraditDC2 (1)101
ÉdouardFW3 (3)101
AbdulhamidDMR3 (1)101
SotocaAMC4 (2)101

Część ciałabez samobójów

44% bramek po strzałach głową.
Zdobyte: Głowa 7, Inne 0, Lewa noga 5, Prawa noga 4 · Stracone: Głowa 1, Inne 0, Lewa noga 3, Prawa noga 9PLGłowaGłowa71InneInne00Lewa nogaLewa noga53Prawa nogaPrawa noga49

Pozycja strzelca

Napastnicy: tylko 6% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 1 (6%), stracone 6 (43%)Napastnicy16Pomocnicy – zdobyte 10 (59%), stracone 3 (21%)Pomocnicy103Obrońcy – zdobyte 2 (12%), stracone 2 (14%)Obrońcy22Rezerwowi – zdobyte 3 (18%), stracone 2 (14%)Rezerwowi32Samobójcze – zdobyte 1 (6%), stracone 1 (7%)Samobójcze11
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 674 9/18
Kontakty w tercji ofensywnej 153 11/18
Kontakty w polu karnym 24 5/18
Strzały 12,89 9/18
Celne strzały 5,33 4/18
Bramki zdobyte 1,78 5/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 662 6/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 140 3/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 21 7/18
Strzały rywali 11,11 3/18
Celne strzały rywali 4,67 10/18
Bramki stracone 1,44 8/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz +0,33 6/18
Punkty / mecz 1,44 10/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 17,6 6/18
Przechwyty / mecz 11,0 5/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,33 14/18
Wybicia / mecz 19,1 16/18
Błędy / mecz 0,44 1/18
Skuteczność odbiorów 73,8% 4/18
Wygrane pojedynki powietrzne 50,0% 9/18
Bramki stracone / mecz 1,44 8/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 293,6 8/18
Celność podań 84,9% 11/18
Podania progresywne / mecz 57,0 8/18
Zmiany strony gry / mecz 10,0 11/18
Celne długie podania / mecz 8,11 13/18
Straty piłki (% kontaktów) 11,9% 11/18
Odzyskane piłki / mecz 43,8 10/18
Podania do tercji ataku / mecz 141,7 11/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,22 8/18
Skuteczność dryblingów 40,6% 14/18
Kluczowe podania / mecz 10,2 7/18
Wygrane dryblingi / mecz 6,00 13/18
Podania w pole karne / mecz 35,3 5/18
Celność podań w pole karne 40,3% 5/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 15,6 5/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 152,7 11/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,78 6/18
Celne strzały / mecz 5,33 4/18
Wykorzystanie wielkich szans 43,3% 4/18
Kontakty na strzał 52,3 10/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 24,2 5/18
Celne strzały głową / mecz 1,33 6/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 2,11 16/18