← Wróć
Sezon:
2026/2027
Rozgrywki:
Wszystkie
Liga
Pobierz PNG
Ostatnie 5
75
17% minut
Minuty na boisku
suma z ostatnich 5 meczów drużyny (także bez udziału zawodnika)
Strasbourg
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 9 meczów drużyny · 4 występy
Fabio Baldé
Strasbourg
Pozycja
AML
Wiek
21
Numer
19
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
90
180
270
360
450
21.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 meczów (niepełne dane): 12' z 90' możliwych = 13% 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
12
13%
29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 meczów (niepełne dane): 13' z 180' możliwych = 7% 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
13
7%
06.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 meczów (niepełne dane): 13' z 270' możliwych = 5% 06.09 W 6:2 Troyes (w) · poza kadrą 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
13
5%
12.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 meczów (niepełne dane): 13' z 360' możliwych = 4% 12.09 R 1:1 Monaco (d) · poza kadrą 06.09 W 6:2 Troyes (w) · poza kadrą 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
13
4%
19.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 13' z 450' możliwych = 3% 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · poza kadrą 12.09 R 1:1 Monaco (d) · poza kadrą 06.09 W 6:2 Troyes (w) · poza kadrą 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
13
3%
11.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 16' z 450' możliwych = 4% 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · poza kadrą 12.09 R 1:1 Monaco (d) · poza kadrą 06.09 W 6:2 Troyes (w) · poza kadrą 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1'
16
4%
17.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 75' z 450' możliwych = 17% 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 60' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · poza kadrą 12.09 R 1:1 Monaco (d) · poza kadrą 06.09 W 6:2 Troyes (w) · poza kadrą
75
17%
25.10.2026 · Strasbourg – Rennes (wyjazd) Wynik: 0:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 75' z 450' możliwych = 17% 25.10 P 0:3 Rennes (w) · poza kadrą 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 60' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · poza kadrą 12.09 R 1:1 Monaco (d) · poza kadrą
75
17%
01.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 75' z 450' możliwych = 17% 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · poza kadrą 25.10 P 0:3 Rennes (w) · poza kadrą 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 60' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · poza kadrą
75
17%
ostatnie 5 meczów (minuty)
vs Paris FC
vs Paris FC
vs Nice
vs Nice
vs Paris Saint-Germain
vs Paris Saint-G…
vs Rennes
vs Rennes
vs Auxerre
vs Auxerre
19.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)
–
11.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: 15' (17% możliwych minut)
15
17.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Minuty w meczu: 60' (67% możliwych minut)
60
25.10.2026 · Rennes (wyjazd) · 0:3 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)
–
01.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)
–
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Bramki
suma z ostatnich 5 występów
Strasbourg
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 4 występy
Fabio Baldé
Strasbourg
Pozycja
AML
Wiek
21
Numer
19
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
21.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
11.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 0 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
17.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 0 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 60' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
ostatnie 4 występy (bramki)
vs Marseille
vs Marseille
vs Lens
vs Lens
vs Nice
vs Nice
vs Paris Saint-Germain
vs Paris Saint-Germain
21.08.2026 · Marseille (wyjazd) · 0:4 Bramki w meczu: 0
0
29.08.2026 · Lens (dom) · 2:1 Bramki w meczu: 0
0
11.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0
0
17.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Bramki w meczu: 0
0
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Asysty
suma z ostatnich 5 występów
Strasbourg
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 4 występy
Fabio Baldé
Strasbourg
Pozycja
AML
Wiek
21
Numer
19
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
21.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
11.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 0 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
17.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 0 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 60' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
ostatnie 4 występy (asysty)
vs Marseille
vs Marseille
vs Lens
vs Lens
vs Nice
vs Nice
vs Paris Saint-Germain
vs Paris Saint-Germain
21.08.2026 · Marseille (wyjazd) · 0:4 Asysty w meczu: 0
0
29.08.2026 · Lens (dom) · 2:1 Asysty w meczu: 0
0
11.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0
0
17.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Asysty w meczu: 0
0
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Bramki + asysty
suma z ostatnich 5 występów
Strasbourg
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 4 występy
Fabio Baldé
Strasbourg
Pozycja
AML
Wiek
21
Numer
19
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
21.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
11.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 0 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
17.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 0 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 60' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 15' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 1' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 12'
0
ostatnie 4 występy (bramki + asysty)
vs Marseille
vs Marseille
vs Lens
vs Lens
vs Nice
vs Nice
vs Paris Saint-Germain
vs Paris Saint-Germain
21.08.2026 · Marseille (wyjazd) · 0:4 Bramki + asysty w meczu: 0
0
29.08.2026 · Lens (dom) · 2:1 Bramki + asysty w meczu: 0
0
11.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0
0
17.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Bramki + asysty w meczu: 0
0