← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce12
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Strasbourg
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Hugo Filipe Carvalho Oliveira
Mecze
9
Punkty
10 37% pkt
Bramki
/ mecz
1,89 4/18
Stracone
/ mecz
2,11 15/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Gra w powietrzu % 55,2% 1/18 Dryblingi 8,67 3/18 Wygrane odbiory 17,8 4/18
Wielkie szanse % 27,3% 17/18 Dośrodkowania 9,56 17/18 Podania do tercji ataku 121,8 17/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015wyjazd – Marseille · 0:4 · forma: 0 pkt z 1 meczudom – Lens · 2:1 · forma: 3 pkt z 2 meczówwyjazd – Troyes · 6:2 · forma: 6 pkt z 3 meczówdom – Monaco · 1:1 · forma: 7 pkt z 4 meczówwyjazd – Paris FC · 1:2 · forma: 7 pkt z 5 meczówwyjazd – Nice · 1:2 · forma: 7 pkt z 5 meczówdom – Paris Saint-Germain · 1:3 · forma: 4 pkt z 5 meczówwyjazd – Rennes · 0:3 · forma: 1 pkt z 5 meczówdom – Auxerre · 5:1 · forma: 3 pkt z 5 meczów3
Paris FC 1:2 Nice 1:2 Paris Saint-Germain 1:3 Rennes 0:3 Auxerre 5:1
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

35% straconych bramek zza pola karnego.
Z akcji – zdobyte 15 (44%), stracone 15 (37%)Z akcji1515Rożne – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (2%)Rożne01Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (5%)Rzut wolnydośrodkowanie02Karne – zdobyte 1 (3%), stracone 2 (5%)Karne12Samobóje – zdobyte 2 (6%), stracone 1 (2%)Samobóje21Z pola karnego – zdobyte 11 (32%), stracone 13 (32%)Z pola karnego1113Z dystansu – zdobyte 5 (15%), stracone 7 (17%)Z dystansu57

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
YassineFWR9437
HarderFW4 (3)213
EssugoMC4 (3)213
NanasiFWL5 (1)033
Amo-AmeyawFWR2 (5)202
ReynaMC7 (2)202
OrtegaFW4 (5)112
SousaMC7 (1)112
OsoDL7022
GodoFWL1 (1)101

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 2, Inne 0, Lewa noga 9, Prawa noga 5 · Stracone: Głowa 1, Inne 0, Lewa noga 10, Prawa noga 9PLGłowaGłowa21InneInne00Lewa nogaLewa noga910Prawa nogaPrawa noga59

Pozycja strzelca

Napastnicy – zdobyte 7 (39%), stracone 5 (24%)Napastnicy75Pomocnicy – zdobyte 6 (33%), stracone 8 (38%)Pomocnicy68Obrońcy – zdobyte 0 (0%), stracone 3 (14%)Obrońcy03Rezerwowi – zdobyte 3 (17%), stracone 4 (19%)Rezerwowi34Samobójcze – zdobyte 2 (11%), stracone 1 (5%)Samobójcze21
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 649 12/18
Kontakty w tercji ofensywnej 132 17/18
Kontakty w polu karnym 21 13/18
Strzały 13,00 8/18
Celne strzały 5,00 7/18
Bramki zdobyte 1,89 4/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 691 13/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 180 15/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 30 17/18
Strzały rywali 15,22 14/18
Celne strzały rywali 5,67 13/18
Bramki stracone 2,11 15/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -0,22 13/18
Punkty / mecz 1,11 12/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 17,8 4/18
Przechwyty / mecz 9,11 14/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 1,89 9/18
Wybicia / mecz 19,6 15/18
Błędy / mecz 1,11 10/18
Skuteczność odbiorów 71,4% 7/18
Wygrane pojedynki powietrzne 55,2% 1/18
Bramki stracone / mecz 2,11 15/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 279,0 11/18
Celność podań 86,0% 8/18
Podania progresywne / mecz 52,1 15/18
Zmiany strony gry / mecz 9,56 14/18
Celne długie podania / mecz 9,00 10/18
Straty piłki (% kontaktów) 11,5% 9/18
Odzyskane piłki / mecz 43,9 9/18
Podania do tercji ataku / mecz 121,8 17/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,33 3/18
Skuteczność dryblingów 43,1% 11/18
Kluczowe podania / mecz 9,56 11/18
Wygrane dryblingi / mecz 8,67 3/18
Podania w pole karne / mecz 26,1 16/18
Celność podań w pole karne 40,0% 6/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 9,56 17/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 132,4 17/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,78 6/18
Celne strzały / mecz 5,00 7/18
Wykorzystanie wielkich szans 27,3% 17/18
Kontakty na strzał 49,9 7/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 20,8 13/18
Celne strzały głową / mecz 1,11 9/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 2,56 11/18