← Wróć
Sezon: 2026/2027
Rozgrywki: Wszystkie Liga
Ostatnie 512628% minut

Minuty na boisku

suma z ostatnich 5 meczów drużyny (także bez udziału zawodnika)
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 9 meczów drużyny · 7 występów
Pozycja
FWR
Wiek
20
Numer
7
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
09018027036045021.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 meczów (niepełne dane): 68' z 90' możliwych = 76% 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'6876%29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 meczów (niepełne dane): 79' z 180' możliwych = 44% 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'7944%06.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 meczów (niepełne dane): 102' z 270' możliwych = 38% 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'10238%12.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 meczów (niepełne dane): 106' z 360' możliwych = 29% 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'10629%19.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 127' z 450' możliwych = 28% 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'12728%11.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 134' z 450' możliwych = 30% 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11'13430%17.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 153' z 450' możliwych = 34% 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 30' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G15334%25.10.2026 · Strasbourg – Rennes (wyjazd) Wynik: 0:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 130' z 450' możliwych = 29% 25.10 P 0:3 Rennes (w) · poza kadrą 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 30' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4'13029%01.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 126' z 450' możliwych = 28% 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 0' (ławka) 25.10 P 0:3 Rennes (w) · poza kadrą 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 30' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21'12628%ostatnie 5 meczów (minuty)vs Paris FCvs Paris FCvs Nicevs Nicevs Paris Saint-Germainvs Paris Saint-G…vs Rennesvs Rennesvs Auxerrevs Auxerre19.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: 21' (23% możliwych minut)2111.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: 75' (83% możliwych minut)7517.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Minuty w meczu: 30' (33% możliwych minut)3025.10.2026 · Rennes (wyjazd) · 0:3 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)–01.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Minuty w meczu: 0' (ławka) (0% możliwych minut)0
xpected
Ostatnie 52

Bramki

suma z ostatnich 5 występów
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 7 występów
Pozycja
FWR
Wiek
20
Numer
7
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0123421.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'029.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'006.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 2 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'212.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 2 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'219.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'211.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11'217.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 30' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G2ostatnie 5 występów (bramki)vs Troyesvs Troyesvs Monacovs Monacovs Paris FCvs Paris FCvs Nicevs Nicevs Paris Saint-Germainvs Paris Saint-Germain06.09.2026 · Troyes (wyjazd) · 6:2 Bramki w meczu: 2212.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Bramki w meczu: 0019.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0011.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0017.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Bramki w meczu: 00
xpected
Ostatnie 50

Asysty

suma z ostatnich 5 występów
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 7 występów
Pozycja
FWR
Wiek
20
Numer
7
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0123421.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'029.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'006.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 0 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'012.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 0 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'019.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'011.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11'017.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 30' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G0ostatnie 5 występów (asysty)vs Troyesvs Troyesvs Monacovs Monacovs Paris FCvs Paris FCvs Nicevs Nicevs Paris Saint-Germainvs Paris Saint-Germain06.09.2026 · Troyes (wyjazd) · 6:2 Asysty w meczu: 0012.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Asysty w meczu: 0019.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0011.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0017.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Asysty w meczu: 00
xpected
Ostatnie 52

Bramki + asysty

suma z ostatnich 5 występów
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 7 występów
Pozycja
FWR
Wiek
20
Numer
7
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0123421.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'029.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'006.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 2 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'212.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 2 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'219.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'211.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G 29.08 W 2:1 Lens (d) · 11'217.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 30' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 75' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 21' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 4' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 23' · 2 G2ostatnie 5 występów (bramki + asysty)vs Troyesvs Troyesvs Monacovs Monacovs Paris FCvs Paris FCvs Nicevs Nicevs Paris Saint-Germainvs Paris Saint-Germain06.09.2026 · Troyes (wyjazd) · 6:2 Bramki + asysty w meczu: 2212.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Bramki + asysty w meczu: 0019.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0011.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0017.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Bramki + asysty w meczu: 00
xpected