← Wróć
Sezon:
2026/2027
Rozgrywki:
Wszystkie
Liga
Pobierz PNG
Ostatnie 5
99
22% minut
Minuty na boisku
suma z ostatnich 5 meczów drużyny (także bez udziału zawodnika)
Strasbourg
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 9 meczów drużyny · 6 występów
Sebastian Nanasi
Strasbourg
Pozycja
FWL
Wiek
24
Numer
11
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
90
180
270
360
450
21.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 meczów (niepełne dane): 78' z 90' możliwych = 87% 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
78
87%
29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 meczów (niepełne dane): 168' z 180' możliwych = 93% 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
168
93%
06.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 meczów (niepełne dane): 235' z 270' możliwych = 87% 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
235
87%
12.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 meczów (niepełne dane): 321' z 360' możliwych = 89% 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
321
89%
19.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 390' z 450' możliwych = 87% 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
390
87%
11.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 312' z 450' możliwych = 69% 11.10 P 1:2 Nice (w) · poza kadrą 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A
312
69%
17.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 222' z 450' możliwych = 49% 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · poza kadrą 11.10 P 1:2 Nice (w) · poza kadrą 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67'
222
49%
25.10.2026 · Strasbourg – Rennes (wyjazd) Wynik: 0:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 155' z 450' możliwych = 34% 25.10 P 0:3 Rennes (w) · poza kadrą 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · poza kadrą 11.10 P 1:2 Nice (w) · poza kadrą 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86'
155
34%
01.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 99' z 450' możliwych = 22% 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 30' · 1 A 25.10 P 0:3 Rennes (w) · poza kadrą 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · poza kadrą 11.10 P 1:2 Nice (w) · poza kadrą 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69'
99
22%
ostatnie 5 meczów (minuty)
vs Paris FC
vs Paris FC
vs Nice
vs Nice
vs Paris Saint-Germain
vs Paris Saint-G…
vs Rennes
vs Rennes
vs Auxerre
vs Auxerre
19.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: 69' (77% możliwych minut)
69
11.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)
–
17.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)
–
25.10.2026 · Rennes (wyjazd) · 0:3 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)
–
01.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Minuty w meczu: 30' (33% możliwych minut)
30
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Bramki
suma z ostatnich 5 występów
Strasbourg
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 6 występów
Sebastian Nanasi
Strasbourg
Pozycja
FWL
Wiek
24
Numer
11
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
21.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
0
29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
0
06.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 0 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
0
12.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 0 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
0
19.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
0
01.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 30' · 1 A 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A
0
ostatnie 5 występów (bramki)
vs Lens
vs Lens
vs Troyes
vs Troyes
vs Monaco
vs Monaco
vs Paris FC
vs Paris FC
vs Auxerre
vs Auxerre
29.08.2026 · Lens (dom) · 2:1 Bramki w meczu: 0
0
06.09.2026 · Troyes (wyjazd) · 6:2 Bramki w meczu: 0
0
12.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Bramki w meczu: 0
0
19.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0
0
01.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Bramki w meczu: 0
0
Pobierz PNG
Ostatnie 5
3
Asysty
suma z ostatnich 5 występów
Strasbourg
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 6 występów
Sebastian Nanasi
Strasbourg
Pozycja
FWL
Wiek
24
Numer
11
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
21.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
0
29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 2 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
2
06.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 2 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
2
12.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 2 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
2
19.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
2
01.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 występów: 3 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 30' · 1 A 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A
3
ostatnie 5 występów (asysty)
vs Lens
vs Lens
vs Troyes
vs Troyes
vs Monaco
vs Monaco
vs Paris FC
vs Paris FC
vs Auxerre
vs Auxerre
29.08.2026 · Lens (dom) · 2:1 Asysty w meczu: 2
2
06.09.2026 · Troyes (wyjazd) · 6:2 Asysty w meczu: 0
0
12.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Asysty w meczu: 0
0
19.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0
0
01.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Asysty w meczu: 1
1
Pobierz PNG
Ostatnie 5
3
Bramki + asysty
suma z ostatnich 5 występów
Strasbourg
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 6 występów
Sebastian Nanasi
Strasbourg
Pozycja
FWL
Wiek
24
Numer
11
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
21.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
0
29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 2 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
2
06.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 2 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
2
12.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 2 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
2
19.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'
2
01.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 występów: 3 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 30' · 1 A 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A
3
ostatnie 5 występów (bramki + asysty)
vs Lens
vs Lens
vs Troyes
vs Troyes
vs Monaco
vs Monaco
vs Paris FC
vs Paris FC
vs Auxerre
vs Auxerre
29.08.2026 · Lens (dom) · 2:1 Bramki + asysty w meczu: 2
2
06.09.2026 · Troyes (wyjazd) · 6:2 Bramki + asysty w meczu: 0
0
12.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Bramki + asysty w meczu: 0
0
19.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0
0
01.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Bramki + asysty w meczu: 1
1