← Wróć
Sezon:
2026/2027
Rozgrywki:
Wszystkie
Liga
Pobierz PNG
Ostatnie 5
38
8% minut
Minuty na boisku
suma z ostatnich 5 meczów drużyny (także bez udziału zawodnika)
Paris FC
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 9 meczów drużyny · 2 występy
Thibault De Smet
Paris FC
Pozycja
–
Wiek
28
Numer
28
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
90
180
270
360
450
22.08.2026 · Paris FC – Troyes (wyjazd) Wynik: 0:0 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 meczów (niepełne dane): 0' z 90' możliwych = 0% 22.08 R 0:0 Troyes (w) · 0' (ławka)
0
0%
30.08.2026 · Paris FC – Nice (dom) Wynik: 3:0 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 meczów (niepełne dane): 0' z 180' możliwych = 0% 30.08 W 3:0 Nice (d) · 0' (ławka) 22.08 R 0:0 Troyes (w) · 0' (ławka)
0
0%
06.09.2026 · Paris FC – Marseille (wyjazd) Wynik: 3:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 meczów (niepełne dane): 0' z 270' możliwych = 0% 06.09 W 3:2 Marseille (w) · poza kadrą 30.08 W 3:0 Nice (d) · 0' (ławka) 22.08 R 0:0 Troyes (w) · 0' (ławka)
0
0%
12.09.2026 · Paris FC – Lyon (dom) Wynik: 0:0 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 meczów (niepełne dane): 0' z 360' możliwych = 0% 12.09 R 0:0 Lyon (d) · poza kadrą 06.09 W 3:2 Marseille (w) · poza kadrą 30.08 W 3:0 Nice (d) · 0' (ławka) 22.08 R 0:0 Troyes (w) · 0' (ławka)
0
0%
19.09.2026 · Paris FC – Strasbourg (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 34' z 450' możliwych = 8% 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34' 12.09 R 0:0 Lyon (d) · poza kadrą 06.09 W 3:2 Marseille (w) · poza kadrą 30.08 W 3:0 Nice (d) · 0' (ławka) 22.08 R 0:0 Troyes (w) · 0' (ławka)
34
8%
10.10.2026 · Paris FC – Lorient (wyjazd) Wynik: 0:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 34' z 450' możliwych = 8% 10.10 P 0:1 Lorient (w) · 0' (ławka) 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34' 12.09 R 0:0 Lyon (d) · poza kadrą 06.09 W 3:2 Marseille (w) · poza kadrą 30.08 W 3:0 Nice (d) · 0' (ławka)
34
8%
18.10.2026 · Paris FC – Rennes (dom) Wynik: 4:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 34' z 450' możliwych = 8% 18.10 W 4:3 Rennes (d) · poza kadrą 10.10 P 0:1 Lorient (w) · 0' (ławka) 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34' 12.09 R 0:0 Lyon (d) · poza kadrą 06.09 W 3:2 Marseille (w) · poza kadrą
34
8%
24.10.2026 · Paris FC – Lens (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 38' z 450' możliwych = 8% 24.10 P 1:2 Lens (w) · 4' 18.10 W 4:3 Rennes (d) · poza kadrą 10.10 P 0:1 Lorient (w) · 0' (ławka) 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34' 12.09 R 0:0 Lyon (d) · poza kadrą
38
8%
01.11.2026 · Paris FC – Monaco (dom) Wynik: 3:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 38' z 450' możliwych = 8% 01.11 W 3:1 Monaco (d) · 0' (ławka) 24.10 P 1:2 Lens (w) · 4' 18.10 W 4:3 Rennes (d) · poza kadrą 10.10 P 0:1 Lorient (w) · 0' (ławka) 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34'
38
8%
ostatnie 5 meczów (minuty)
vs Strasbourg
vs Strasbourg
vs Lorient
vs Lorient
vs Rennes
vs Rennes
vs Lens
vs Lens
vs Monaco
vs Monaco
19.09.2026 · Strasbourg (dom) · 2:1 Minuty w meczu: 34' (38% możliwych minut)
34
10.10.2026 · Lorient (wyjazd) · 0:1 Minuty w meczu: 0' (ławka) (0% możliwych minut)
0
18.10.2026 · Rennes (dom) · 4:3 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)
–
24.10.2026 · Lens (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: 4' (4% możliwych minut)
4
01.11.2026 · Monaco (dom) · 3:1 Minuty w meczu: 0' (ławka) (0% możliwych minut)
0
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Bramki
suma z ostatnich 5 występów
Paris FC
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 2 występy
Thibault De Smet
Paris FC
Pozycja
–
Wiek
28
Numer
28
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
19.09.2026 · Paris FC – Strasbourg (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34'
0
24.10.2026 · Paris FC – Lens (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 24.10 P 1:2 Lens (w) · 4' 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34'
0
ostatnie 2 występy (bramki)
vs Strasbourg
vs Strasbourg
vs Lens
vs Lens
19.09.2026 · Strasbourg (dom) · 2:1 Bramki w meczu: 0
0
24.10.2026 · Lens (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0
0
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Asysty
suma z ostatnich 5 występów
Paris FC
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 2 występy
Thibault De Smet
Paris FC
Pozycja
–
Wiek
28
Numer
28
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
19.09.2026 · Paris FC – Strasbourg (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34'
0
24.10.2026 · Paris FC – Lens (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 24.10 P 1:2 Lens (w) · 4' 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34'
0
ostatnie 2 występy (asysty)
vs Strasbourg
vs Strasbourg
vs Lens
vs Lens
19.09.2026 · Strasbourg (dom) · 2:1 Asysty w meczu: 0
0
24.10.2026 · Lens (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0
0
Pobierz PNG
Ostatnie 5
0
Bramki + asysty
suma z ostatnich 5 występów
Paris FC
Sezon 2026/2027 · Wszystkie rozgrywki · 2 występy
Thibault De Smet
Paris FC
Pozycja
–
Wiek
28
Numer
28
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0
1
2
3
4
19.09.2026 · Paris FC – Strasbourg (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34'
0
24.10.2026 · Paris FC – Lens (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 24.10 P 1:2 Lens (w) · 4' 19.09 W 2:1 Strasbourg (d) · 34'
0
ostatnie 2 występy (bramki + asysty)
vs Strasbourg
vs Strasbourg
vs Lens
vs Lens
19.09.2026 · Strasbourg (dom) · 2:1 Bramki + asysty w meczu: 0
0
24.10.2026 · Lens (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0
0