← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce4
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Paris FC
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Liam Rosenior
Mecze
9
Punkty
17 63% pkt
Bramki
/ mecz
1,78 5/18
Stracone
/ mecz
1,11 4/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Wielkie szanse % 56,5% 1/18 Podania w pole karne % 41,4% 4/18 Celność podań 87,7% 4/18
Gra w powietrzu % 39,5% 18/18 Długie podania 6,56 18/18 Dośrodkowania 9,44 18/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015wyjazd – Troyes · 0:0 · forma: 1 pkt z 1 meczudom – Nice · 3:0 · forma: 4 pkt z 2 meczówwyjazd – Marseille · 3:2 · forma: 7 pkt z 3 meczówdom – Lyon · 0:0 · forma: 8 pkt z 4 meczówdom – Strasbourg · 2:1 · forma: 11 pkt z 5 meczówwyjazd – Lorient · 0:1 · forma: 10 pkt z 5 meczówdom – Rennes · 4:3 · forma: 10 pkt z 5 meczówwyjazd – Lens · 1:2 · forma: 7 pkt z 5 meczówdom – Monaco · 3:1 · forma: 9 pkt z 5 meczów9
Strasbourg 2:1 Lorient 0:1 Rennes 4:3 Lens 1:2 Monaco 3:1
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 13 (38%), stracone 6 (32%)Z akcji136Rożne – zdobyte 1 (3%), stracone 0 (0%)Rożne10Karne – zdobyte 3 (9%), stracone 3 (16%)Karne33Samobóje – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (5%)Samobóje01Z pola karnego – zdobyte 13 (38%), stracone 8 (42%)Z pola karnego138Z dystansu – zdobyte 4 (12%), stracone 1 (5%)Z dystansu41

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
SinayokoFW98513
LopezDMC8 (1)224
PagisAMC9213
KoleoshoAML7112
KebbalAMR9112
Marchetti–0 (2)101
MbowDC3 (3)101
CherguiDC6101
Zabi–0 (7)011
SimonAML2 (5)011

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 1, Inne 0, Lewa noga 5, Prawa noga 11 · Stracone: Głowa 0, Inne 0, Lewa noga 4, Prawa noga 5PLGłowaGłowa10InneInne00Lewa nogaLewa noga54Prawa nogaPrawa noga115

Pozycja strzelca

Napastnicy – zdobyte 8 (47%), stracone 5 (50%)Napastnicy85Pomocnicy – zdobyte 6 (35%), stracone 1 (10%)Pomocnicy61Obrońcy – zdobyte 2 (12%), stracone 0 (0%)Obrońcy20Rezerwowi – zdobyte 1 (6%), stracone 3 (30%)Rezerwowi13Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (10%)Samobójcze01
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 735 3/18
Kontakty w tercji ofensywnej 143 13/18
Kontakty w polu karnym 22 10/18
Strzały 13,89 5/18
Celne strzały 5,11 6/18
Bramki zdobyte 1,78 5/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 724 16/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 165 11/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 18 2/18
Strzały rywali 9,56 1/18
Celne strzały rywali 3,33 1/18
Bramki stracone 1,11 4/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz +0,67 4/18
Punkty / mecz 1,89 3/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 17,7 5/18
Przechwyty / mecz 11,0 5/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,33 14/18
Wybicia / mecz 23,7 8/18
Błędy / mecz 0,89 8/18
Skuteczność odbiorów 72,9% 5/18
Wygrane pojedynki powietrzne 39,5% 18/18
Bramki stracone / mecz 1,11 4/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 326,0 4/18
Celność podań 87,7% 4/18
Podania progresywne / mecz 49,0 17/18
Zmiany strony gry / mecz 7,78 17/18
Celne długie podania / mecz 6,56 18/18
Straty piłki (% kontaktów) 10,4% 4/18
Odzyskane piłki / mecz 45,1 5/18
Podania do tercji ataku / mecz 132,1 14/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,33 3/18
Skuteczność dryblingów 44,5% 8/18
Kluczowe podania / mecz 10,4 6/18
Wygrane dryblingi / mecz 5,44 16/18
Podania w pole karne / mecz 26,6 15/18
Celność podań w pole karne 41,4% 4/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 9,44 18/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 143,1 13/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,89 4/18
Celne strzały / mecz 5,11 6/18
Wykorzystanie wielkich szans 56,5% 1/18
Kontakty na strzał 52,9 11/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 22,0 10/18
Celne strzały głową / mecz 0,67 14/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 3,11 5/18