← Wróć
Sezon: 2026/2027
Rozgrywki: Wszystkie Liga
Ostatnie 525056% minut

Minuty na boisku

suma z ostatnich 5 meczów drużyny (także bez udziału zawodnika)
Sezon 2026/2027 · Liga · 9 meczów drużyny · 8 występów
Pozycja
MC
Wiek
20
Numer
23
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
09018027036045021.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 meczów (niepełne dane): 68' z 90' możliwych = 76% 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'6876%29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 meczów (niepełne dane): 158' z 180' możliwych = 88% 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'15888%06.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 meczów (niepełne dane): 248' z 270' możliwych = 92% 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'24892%12.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 meczów (niepełne dane): 298' z 360' możliwych = 83% 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'29883%19.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 388' z 450' możliwych = 86% 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'38886%11.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 385' z 450' możliwych = 86% 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90'38586%17.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 295' z 450' możliwych = 66% 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 0' (ławka) 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A29566%25.10.2026 · Strasbourg – Rennes (wyjazd) Wynik: 0:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 277' z 450' możliwych = 62% 25.10 P 0:3 Rennes (w) · 72' 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 0' (ławka) 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50'27762%01.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 250' z 450' możliwych = 56% 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 23' 25.10 P 0:3 Rennes (w) · 72' 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · 0' (ławka) 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90'25056%ostatnie 5 meczów (minuty)vs Paris FCvs Paris FCvs Nicevs Nicevs Paris Saint-Germainvs Paris Saint-G…vs Rennesvs Rennesvs Auxerrevs Auxerre19.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: 90' (100% możliwych minut)9011.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: 65' (72% możliwych minut)6517.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Minuty w meczu: 0' (ławka) (0% możliwych minut)025.10.2026 · Rennes (wyjazd) · 0:3 Minuty w meczu: 72' (80% możliwych minut)7201.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Minuty w meczu: 23' (26% możliwych minut)23
xpected
Ostatnie 50

Bramki

suma z ostatnich 5 występów
Sezon 2026/2027 · Liga · 8 występów
Pozycja
MC
Wiek
20
Numer
23
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0123421.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'029.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'006.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 1 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'112.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 1 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'119.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 1 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'111.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 1 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90'125.10.2026 · Strasbourg – Rennes (wyjazd) Wynik: 0:3 · Ligue 1 Suma 5 występów: 1 25.10 P 0:3 Rennes (w) · 72' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A101.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 23' 25.10 P 0:3 Rennes (w) · 72' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50'0ostatnie 5 występów (bramki)vs Monacovs Monacovs Paris FCvs Paris FCvs Nicevs Nicevs Rennesvs Rennesvs Auxerrevs Auxerre12.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Bramki w meczu: 0019.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0011.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0025.10.2026 · Rennes (wyjazd) · 0:3 Bramki w meczu: 0001.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Bramki w meczu: 00
xpected
Ostatnie 50

Asysty

suma z ostatnich 5 występów
Sezon 2026/2027 · Liga · 8 występów
Pozycja
MC
Wiek
20
Numer
23
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0123421.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'029.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'006.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 1 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'112.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 1 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'119.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 1 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'111.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 1 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90'125.10.2026 · Strasbourg – Rennes (wyjazd) Wynik: 0:3 · Ligue 1 Suma 5 występów: 1 25.10 P 0:3 Rennes (w) · 72' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A101.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 23' 25.10 P 0:3 Rennes (w) · 72' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50'0ostatnie 5 występów (asysty)vs Monacovs Monacovs Paris FCvs Paris FCvs Nicevs Nicevs Rennesvs Rennesvs Auxerrevs Auxerre12.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Asysty w meczu: 0019.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0011.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0025.10.2026 · Rennes (wyjazd) · 0:3 Asysty w meczu: 0001.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Asysty w meczu: 00
xpected
Ostatnie 50

Bramki + asysty

suma z ostatnich 5 występów
Sezon 2026/2027 · Liga · 8 występów
Pozycja
MC
Wiek
20
Numer
23
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0123421.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'029.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'006.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 2 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'212.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 2 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'219.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 68'211.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90'225.10.2026 · Strasbourg – Rennes (wyjazd) Wynik: 0:3 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 25.10 P 0:3 Rennes (w) · 72' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 90' · 1 G · 1 A201.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 23' 25.10 P 0:3 Rennes (w) · 72' 11.10 P 1:2 Nice (w) · 65' 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 90' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 50'0ostatnie 5 występów (bramki + asysty)vs Monacovs Monacovs Paris FCvs Paris FCvs Nicevs Nicevs Rennesvs Rennesvs Auxerrevs Auxerre12.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Bramki + asysty w meczu: 0019.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0011.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0025.10.2026 · Rennes (wyjazd) · 0:3 Bramki + asysty w meczu: 0001.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Bramki + asysty w meczu: 00
xpected