← Wróć
Sezon: 2026/2027
Rozgrywki: Wszystkie Liga
Ostatnie 59922% minut

Minuty na boisku

suma z ostatnich 5 meczów drużyny (także bez udziału zawodnika)
Sezon 2026/2027 · Liga · 9 meczów drużyny · 6 występów
Pozycja
FWL
Wiek
24
Numer
11
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
09018027036045021.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 meczów (niepełne dane): 78' z 90' możliwych = 87% 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'7887%29.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 meczów (niepełne dane): 168' z 180' możliwych = 93% 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'16893%06.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 meczów (niepełne dane): 235' z 270' możliwych = 87% 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'23587%12.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 meczów (niepełne dane): 321' z 360' możliwych = 89% 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'32189%19.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 390' z 450' możliwych = 87% 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'39087%11.10.2026 · Strasbourg – Nice (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 312' z 450' możliwych = 69% 11.10 P 1:2 Nice (w) · poza kadrą 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A31269%17.10.2026 · Strasbourg – Paris Saint-Germain (dom) Wynik: 1:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 222' z 450' możliwych = 49% 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · poza kadrą 11.10 P 1:2 Nice (w) · poza kadrą 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67'22249%25.10.2026 · Strasbourg – Rennes (wyjazd) Wynik: 0:3 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 155' z 450' możliwych = 34% 25.10 P 0:3 Rennes (w) · poza kadrą 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · poza kadrą 11.10 P 1:2 Nice (w) · poza kadrą 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86'15534%01.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 meczów: 99' z 450' możliwych = 22% 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 30' · 1 A 25.10 P 0:3 Rennes (w) · poza kadrą 17.10 P 1:3 Paris Saint-Germain (d) · poza kadrą 11.10 P 1:2 Nice (w) · poza kadrą 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69'9922%ostatnie 5 meczów (minuty)vs Paris FCvs Paris FCvs Nicevs Nicevs Paris Saint-Germainvs Paris Saint-G…vs Rennesvs Rennesvs Auxerrevs Auxerre19.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: 69' (77% możliwych minut)6911.10.2026 · Nice (wyjazd) · 1:2 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)–17.10.2026 · Paris Saint-Germain (dom) · 1:3 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)–25.10.2026 · Rennes (wyjazd) · 0:3 Minuty w meczu: poza kadrą (0% możliwych minut)–01.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Minuty w meczu: 30' (33% możliwych minut)30
xpected
Ostatnie 50

Bramki

suma z ostatnich 5 występów
Sezon 2026/2027 · Liga · 6 występów
Pozycja
FWL
Wiek
24
Numer
11
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0123421.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'029.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 0 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'006.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 0 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'012.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 0 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'019.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'001.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 występów: 0 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 30' · 1 A 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A0ostatnie 5 występów (bramki)vs Lensvs Lensvs Troyesvs Troyesvs Monacovs Monacovs Paris FCvs Paris FCvs Auxerrevs Auxerre29.08.2026 · Lens (dom) · 2:1 Bramki w meczu: 0006.09.2026 · Troyes (wyjazd) · 6:2 Bramki w meczu: 0012.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Bramki w meczu: 0019.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Bramki w meczu: 0001.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Bramki w meczu: 00
xpected
Ostatnie 53

Asysty

suma z ostatnich 5 występów
Sezon 2026/2027 · Liga · 6 występów
Pozycja
FWL
Wiek
24
Numer
11
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0123421.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'029.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 2 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'206.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 2 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'212.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 2 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'219.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'201.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 występów: 3 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 30' · 1 A 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A3ostatnie 5 występów (asysty)vs Lensvs Lensvs Troyesvs Troyesvs Monacovs Monacovs Paris FCvs Paris FCvs Auxerrevs Auxerre29.08.2026 · Lens (dom) · 2:1 Asysty w meczu: 2206.09.2026 · Troyes (wyjazd) · 6:2 Asysty w meczu: 0012.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Asysty w meczu: 0019.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Asysty w meczu: 0001.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Asysty w meczu: 11
xpected
Ostatnie 53

Bramki + asysty

suma z ostatnich 5 występów
Sezon 2026/2027 · Liga · 6 występów
Pozycja
FWL
Wiek
24
Numer
11
Liga
Ligue 1
Sezon
2026/2027
0123421.08.2026 · Strasbourg – Marseille (wyjazd) Wynik: 0:4 · Ligue 1 Suma z 1 z 5 występów (niepełne dane): 0 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'029.08.2026 · Strasbourg – Lens (dom) Wynik: 2:1 · Ligue 1 Suma z 2 z 5 występów (niepełne dane): 2 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'206.09.2026 · Strasbourg – Troyes (wyjazd) Wynik: 6:2 · Ligue 1 Suma z 3 z 5 występów (niepełne dane): 2 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'212.09.2026 · Strasbourg – Monaco (dom) Wynik: 1:1 · Ligue 1 Suma z 4 z 5 występów (niepełne dane): 2 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'219.09.2026 · Strasbourg – Paris FC (wyjazd) Wynik: 1:2 · Ligue 1 Suma 5 występów: 2 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A 21.08 P 0:4 Marseille (w) · 78'201.11.2026 · Strasbourg – Auxerre (dom) Wynik: 5:1 · Ligue 1 Suma 5 występów: 3 01.11 W 5:1 Auxerre (d) · 30' · 1 A 19.09 P 1:2 Paris FC (w) · 69' 12.09 R 1:1 Monaco (d) · 86' 06.09 W 6:2 Troyes (w) · 67' 29.08 W 2:1 Lens (d) · 90' · 2 A3ostatnie 5 występów (bramki + asysty)vs Lensvs Lensvs Troyesvs Troyesvs Monacovs Monacovs Paris FCvs Paris FCvs Auxerrevs Auxerre29.08.2026 · Lens (dom) · 2:1 Bramki + asysty w meczu: 2206.09.2026 · Troyes (wyjazd) · 6:2 Bramki + asysty w meczu: 0012.09.2026 · Monaco (dom) · 1:1 Bramki + asysty w meczu: 0019.09.2026 · Paris FC (wyjazd) · 1:2 Bramki + asysty w meczu: 0001.11.2026 · Auxerre (dom) · 5:1 Bramki + asysty w meczu: 11
xpected