← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce16
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Bundesliga
Union Berlin
Bundesliga · 2026/2027
Trener Mauro Lustrinelli
Mecze
8
Punkty
7 29% pkt
Bramki
/ mecz
0,88 15/18
Stracone
/ mecz
2,38 16/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Podania progresywne 72,6 1/18 Błędy 0,50 2/18 Wielkie szanse % 45,5% 3/18
Kontakty w środku pola 201,6 18/18 Podania w pole karne % 29,8% 18/18 Celność podań 74,2% 17/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015dom – Eintracht Frankfurt · 3:3 · forma: 1 pkt z 1 meczuwyjazd – Bayer Leverkusen · 0:4 · forma: 1 pkt z 2 meczówdom – Schalke 04 · 1:3 · forma: 1 pkt z 3 meczówwyjazd – Bayern Munich · 0:7 · forma: 1 pkt z 4 meczówdom – Elversberg · 1:0 · forma: 4 pkt z 5 meczówdom – Borussia Dortmund · 0:0 · forma: 4 pkt z 5 meczówwyjazd – Augsburg · 1:1 · forma: 5 pkt z 5 meczówdom – FC Koln · 1:1 · forma: 6 pkt z 5 meczów6
Bayern Munich 0:7 Elversberg 1:0 Borussia Dortmund 0:0 Augsburg 1:1 FC Koln 1:1
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 2 (14%), stracone 13 (34%)Z akcji213Rożne – zdobyte 3 (21%), stracone 3 (8%)Rożne33Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 2 (14%), stracone 2 (5%)Rzut wolnydośrodkowanie22Karne – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (3%)Karne01Z pola karnego – zdobyte 6 (43%), stracone 14 (37%)Z pola karnego614Z dystansu – zdobyte 1 (7%), stracone 5 (13%)Z dystansu15

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
SkarkeFW4 (4)213
HabererDR5 (3)202
QuerfeldDC3 (1)112
JuranovicDR3022
LathFW4 (2)101
BurcuMC4 (3)101
RotheDL7011

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 2, Inne 0, Lewa noga 0, Prawa noga 5 · Stracone: Głowa 3, Inne 0, Lewa noga 8, Prawa noga 8PLGłowaGłowa23InneInne00Lewa nogaLewa noga08Prawa nogaPrawa noga58

Pozycja strzelca

Napastnicy – zdobyte 1 (14%), stracone 6 (32%)Napastnicy16Pomocnicy – zdobyte 1 (14%), stracone 9 (47%)Pomocnicy19Obrońcy – zdobyte 2 (29%), stracone 1 (5%)Obrońcy21Rezerwowi – zdobyte 3 (43%), stracone 3 (16%)Rezerwowi33Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 0 (0%)Samobójcze00
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 559 17/18
Kontakty w tercji ofensywnej 139 14/18
Kontakty w polu karnym 16 17/18
Strzały 11,00 15/18
Celne strzały 3,63 15/18
Bramki zdobyte 0,88 15/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 739 15/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 217 17/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 34 18/18
Strzały rywali 16,63 12/18
Celne strzały rywali 6,13 12/18
Bramki stracone 2,38 16/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -1,50 17/18
Punkty / mecz 0,88 16/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 16,8 7/18
Przechwyty / mecz 9,75 11/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 3,00 17/18
Wybicia / mecz 33,1 4/18
Błędy / mecz 0,50 2/18
Skuteczność odbiorów 70,5% 9/18
Wygrane pojedynki powietrzne 46,1% 16/18
Bramki stracone / mecz 2,38 16/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 201,6 18/18
Celność podań 74,2% 17/18
Podania progresywne / mecz 72,6 1/18
Zmiany strony gry / mecz 9,00 9/18
Celne długie podania / mecz 11,1 8/18
Straty piłki (% kontaktów) 17,6% 17/18
Odzyskane piłki / mecz 38,5 17/18
Podania do tercji ataku / mecz 144,8 10/18

Kreatywność

Asysty / mecz 0,63 14/18
Skuteczność dryblingów 47,4% 4/18
Kluczowe podania / mecz 8,00 15/18
Wygrane dryblingi / mecz 5,63 14/18
Podania w pole karne / mecz 32,3 16/18
Celność podań w pole karne 29,8% 18/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 12,9 13/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 139,3 14/18

Skuteczność

Bramki / mecz 0,88 16/18
Celne strzały / mecz 3,63 15/18
Wykorzystanie wielkich szans 45,5% 3/18
Kontakty na strzał 50,8 16/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 3/18
Kontakty w polu karnym / mecz 16,3 17/18
Celne strzały głową / mecz 1,13 9/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 1,88 11/18