← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce17
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Le Mans
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Patrick Videira
Mecze
9
Punkty
7 26% pkt
Bramki
/ mecz
1,22 14/18
Stracone
/ mecz
2,00 14/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Podania progresywne 77,9 1/18 Długie podania 12,9 2/18 Przechwyty 11,7 3/18
Kontakty w polu karnym 13,9 18/18 Podania w pole karne % 28,0% 18/18 Kartki 2,78 18/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015dom – Brest · 2:2 · forma: 1 pkt z 1 meczuwyjazd – Rennes · 2:3 · forma: 1 pkt z 2 meczówwyjazd – Nice · 1:1 · forma: 2 pkt z 3 meczówdom – Lens · 2:2 · forma: 3 pkt z 4 meczówdom – Lorient · 2:1 · forma: 6 pkt z 5 meczówwyjazd – Paris Saint-Germain · 1:3 · forma: 5 pkt z 5 meczówdom – Toulouse · 0:3 · forma: 5 pkt z 5 meczówwyjazd – Auxerre · 1:1 · forma: 5 pkt z 5 meczówwyjazd – Troyes · 0:2 · forma: 4 pkt z 5 meczów4
Lorient 2:1 Paris Saint-Germain 1:3 Toulouse 0:3 Auxerre 1:1 Troyes 0:2
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 8 (38%), stracone 13 (34%)Z akcji813Rożne – zdobyte 1 (5%), stracone 2 (5%)Rożne12Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (5%)Rzut wolnydośrodkowanie02Karne – zdobyte 1 (5%), stracone 2 (5%)Karne12Samobóje – zdobyte 1 (5%), stracone 0 (0%)Samobóje10Z pola karnego – zdobyte 8 (38%), stracone 17 (45%)Z pola karnego817Z dystansu – zdobyte 2 (10%), stracone 2 (5%)Z dystansu22

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
MafoutaFW9415
BourabaaMC5325
CalodatML6 (3)123
DialloFW4 (3)101
GueyeFW5 (4)101
VercruysseMC5 (3)011
BambaMR5 (2)011
BretelleMC7 (1)011

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 2, Inne 0, Lewa noga 5, Prawa noga 3 · Stracone: Głowa 4, Inne 0, Lewa noga 7, Prawa noga 8PLGłowaGłowa24InneInne00Lewa nogaLewa noga57Prawa nogaPrawa noga38

Pozycja strzelca

Napastnicy – zdobyte 6 (55%), stracone 7 (37%)Napastnicy67Pomocnicy – zdobyte 4 (36%), stracone 8 (42%)Pomocnicy48Obrońcy – zdobyte 0 (0%), stracone 0 (0%)Obrońcy00Rezerwowi – zdobyte 0 (0%), stracone 4 (21%)Rezerwowi04Samobójcze – zdobyte 1 (9%), stracone 0 (0%)Samobójcze10
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 603 16/18
Kontakty w tercji ofensywnej 111 18/18
Kontakty w polu karnym 14 18/18
Strzały 9,67 18/18
Celne strzały 3,33 15/18
Bramki zdobyte 1,22 14/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 687 12/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 161 9/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 24 14/18
Strzały rywali 15,89 16/18
Celne strzały rywali 5,67 13/18
Bramki stracone 2,00 14/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -0,78 14/18
Punkty / mecz 0,78 17/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 16,8 8/18
Przechwyty / mecz 11,7 3/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,78 18/18
Wybicia / mecz 23,4 11/18
Błędy / mecz 1,22 13/18
Skuteczność odbiorów 65,9% 16/18
Wygrane pojedynki powietrzne 40,6% 17/18
Bramki stracone / mecz 2,00 14/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 276,4 13/18
Celność podań 80,1% 17/18
Podania progresywne / mecz 77,9 1/18
Zmiany strony gry / mecz 7,78 17/18
Celne długie podania / mecz 12,9 2/18
Straty piłki (% kontaktów) 14,8% 18/18
Odzyskane piłki / mecz 41,6 13/18
Podania do tercji ataku / mecz 112,7 18/18

Kreatywność

Asysty / mecz 0,89 13/18
Skuteczność dryblingów 45,0% 6/18
Kluczowe podania / mecz 6,67 18/18
Wygrane dryblingi / mecz 6,56 12/18
Podania w pole karne / mecz 25,0 18/18
Celność podań w pole karne 28,0% 18/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 12,1 11/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 111,1 18/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,11 14/18
Celne strzały / mecz 3,33 15/18
Wykorzystanie wielkich szans 33,3% 13/18
Kontakty na strzał 62,4 17/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 13,9 18/18
Celne strzały głową / mecz 0,89 12/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 2,11 16/18