← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce2
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Lille
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Davide Ancelotti
Najszczelniejsza obrona ligi.
Mecze
9
Punkty
18 67% pkt
Bramki
/ mecz
1,33 11/18
Stracone
/ mecz
0,67 1/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Wybicia 26,9 2/18 Podania w pole karne % 42,0% 2/18 Gra w powietrzu % 54,5% 4/18
Dośrodkowania 10,3 16/18 Przerzuty 9,11 16/18 Kluczowe podania 8,78 16/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015wyjazd – Angers · 2:0 · forma: 3 pkt z 1 meczudom – Paris Saint-Germain · 2:2 · forma: 4 pkt z 2 meczówwyjazd – Toulouse · 1:0 · forma: 7 pkt z 3 meczówdom – Troyes · 2:0 · forma: 10 pkt z 4 meczówwyjazd – Nice · 1:2 · forma: 10 pkt z 5 meczówdom – Le Havre · 1:0 · forma: 10 pkt z 5 meczówdom – Brest · 1:1 · forma: 10 pkt z 5 meczówwyjazd – Monaco · 1:1 · forma: 8 pkt z 5 meczówdom – Lens · 1:0 · forma: 8 pkt z 5 meczów8
Nice 1:2 Le Havre 1:0 Brest 1:1 Monaco 1:1 Lens 1:0
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

31% bramek zza pola karnego.
Z akcji – zdobyte 12 (46%), stracone 3 (27%)Z akcji123Rożne – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (18%)Rożne02Karne – zdobyte 1 (4%), stracone 0 (0%)Karne10Samobóje – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (9%)Samobóje01Z pola karnego – zdobyte 9 (35%), stracone 3 (27%)Z pola karnego93Z dystansu – zdobyte 4 (15%), stracone 2 (18%)Z dystansu42

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
GiroudFW5 (3)325
BakwaAMR3 (4)213
UedaFW2 (2)202
SantosDR6202
MbappéAMR7 (1)202
KjærgaardDMC1 (4)022
HaraldssonAMC8 (1)101
NgoyDC8101
DiaouneFWL2 (1)011
NianzouDC3011

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 1, Inne 0, Lewa noga 8, Prawa noga 4 · Stracone: Głowa 1, Inne 1, Lewa noga 2, Prawa noga 1PLGłowaGłowa11InneInne01Lewa nogaLewa noga82Prawa nogaPrawa noga41

Pozycja strzelca

Rezerwowi: 31% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 4 (31%), stracone 0 (0%)Napastnicy40Pomocnicy – zdobyte 2 (15%), stracone 3 (50%)Pomocnicy23Obrońcy – zdobyte 3 (23%), stracone 1 (17%)Obrońcy31Rezerwowi – zdobyte 4 (31%), stracone 1 (17%)Rezerwowi41Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (17%)Samobójcze01
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 671 10/18
Kontakty w tercji ofensywnej 153 12/18
Kontakty w polu karnym 22 11/18
Strzały 11,78 15/18
Celne strzały 5,22 5/18
Bramki zdobyte 1,33 11/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 660 5/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 181 16/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 22 9/18
Strzały rywali 14,56 12/18
Celne strzały rywali 3,78 2/18
Bramki stracone 0,67 1/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz +0,67 4/18
Punkty / mecz 2,00 2/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 15,0 13/18
Przechwyty / mecz 9,11 14/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 1,67 5/18
Wybicia / mecz 26,9 2/18
Błędy / mecz 1,11 10/18
Skuteczność odbiorów 71,8% 6/18
Wygrane pojedynki powietrzne 54,5% 4/18
Bramki stracone / mecz 0,67 1/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 290,8 9/18
Celność podań 85,7% 9/18
Podania progresywne / mecz 56,2 9/18
Zmiany strony gry / mecz 9,11 16/18
Celne długie podania / mecz 10,4 6/18
Straty piłki (% kontaktów) 11,4% 8/18
Odzyskane piłki / mecz 41,7 12/18
Podania do tercji ataku / mecz 140,4 12/18

Kreatywność

Asysty / mecz 0,89 13/18
Skuteczność dryblingów 40,1% 15/18
Kluczowe podania / mecz 8,78 16/18
Wygrane dryblingi / mecz 6,78 10/18
Podania w pole karne / mecz 27,0 13/18
Celność podań w pole karne 42,0% 2/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 10,3 16/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 152,6 12/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,44 9/18
Celne strzały / mecz 5,22 5/18
Wykorzystanie wielkich szans 33,3% 13/18
Kontakty na strzał 57,0 13/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 21,7 11/18
Celne strzały głową / mecz 0,89 12/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 2,44 13/18