← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce11
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Bundesliga
VfB Stuttgart
Bundesliga · 2026/2027
Trener Sebastian Hoeneß
Mecze
8
Punkty
9 38% pkt
Bramki
/ mecz
1,75 9/18
Stracone
/ mecz
1,88 9/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Dryblingi % 50,5% 1/18 Strzały głową 1,88 3/18 Podania w pole karne % 42,1% 3/18
Wygrane odbiory 13,1 18/18 Błędy 1,38 17/18 Odbiory % 63,6% 16/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015wyjazd – Bayern Munich · 1:5 · forma: 0 pkt z 1 meczudom – FC Koln · 4:1 · forma: 3 pkt z 2 meczówwyjazd – Hoffenheim · 1:2 · forma: 3 pkt z 3 meczówdom – Borussia Dortmund · 0:1 · forma: 3 pkt z 4 meczówwyjazd – Paderborn · 2:0 · forma: 6 pkt z 5 meczówwyjazd – Hamburger SV · 0:1 · forma: 6 pkt z 5 meczówdom – Borussia M.Gladbach · 2:3 · forma: 3 pkt z 5 meczówwyjazd – Bayer Leverkusen · 4:2 · forma: 6 pkt z 5 meczów6
Borussia Dortmund 0:1 Paderborn 2:0 Hamburger SV 0:1 Borussia M.Gladbach 2:3 Bayer Leverkusen 4:2
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

31% bramek zza pola karnego.
Z akcji – zdobyte 12 (38%), stracone 11 (39%)Z akcji1211Rożne – zdobyte 1 (3%), stracone 2 (7%)Rożne12Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 3 (9%), stracone 0 (0%)Rzut wolnydośrodkowanie30Samobóje – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (7%)Samobóje02Z pola karnego – zdobyte 11 (34%), stracone 12 (43%)Z pola karnego1112Z dystansu – zdobyte 5 (16%), stracone 1 (4%)Z dystansu51

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
DemirovicFW6 (2)505
VagnomanDMR6314
El KhannoussAMC4 (4)202
LewelingDR3 (5)112
FührichDML6 (1)112
MittelstädtDC6 (1)112
StillerMC7022
PrömelMC5 (3)101
HendriksDC6 (1)101
ChabotDC7 (1)101

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 2, Inne 0, Lewa noga 6, Prawa noga 8 · Stracone: Głowa 4, Inne 0, Lewa noga 4, Prawa noga 5PLGłowaGłowa24InneInne00Lewa nogaLewa noga64Prawa nogaPrawa noga85

Pozycja strzelca

Napastnicy: tylko 13% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 2 (13%), stracone 2 (13%)Napastnicy22Pomocnicy – zdobyte 10 (63%), stracone 10 (67%)Pomocnicy1010Obrońcy – zdobyte 2 (13%), stracone 1 (7%)Obrońcy21Rezerwowi – zdobyte 2 (13%), stracone 0 (0%)Rezerwowi20Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (13%)Samobójcze02
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 712 5/18
Kontakty w tercji ofensywnej 177 7/18
Kontakty w polu karnym 25 10/18
Strzały 16,63 7/18
Celne strzały 5,88 6/18
Bramki zdobyte 1,75 9/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 614 3/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 161 8/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 30 13/18
Strzały rywali 18,63 17/18
Celne strzały rywali 5,63 11/18
Bramki stracone 1,88 9/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -0,13 10/18
Punkty / mecz 1,13 10/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 13,1 18/18
Przechwyty / mecz 9,25 13/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 1,50 4/18
Wybicia / mecz 31,6 6/18
Błędy / mecz 1,38 17/18
Skuteczność odbiorów 63,6% 16/18
Wygrane pojedynki powietrzne 49,3% 11/18
Bramki stracone / mecz 1,88 9/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 317,9 5/18
Celność podań 82,7% 8/18
Podania progresywne / mecz 59,9 11/18
Zmiany strony gry / mecz 11,3 4/18
Celne długie podania / mecz 9,75 11/18
Straty piłki (% kontaktów) 13,4% 8/18
Odzyskane piłki / mecz 39,0 16/18
Podania do tercji ataku / mecz 169,9 6/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,13 11/18
Skuteczność dryblingów 50,5% 1/18
Kluczowe podania / mecz 13,1 4/18
Wygrane dryblingi / mecz 6,75 11/18
Podania w pole karne / mecz 36,3 9/18
Celność podań w pole karne 42,1% 3/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 16,5 3/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 176,6 7/18

Skuteczność

Bramki / mecz 2,00 8/18
Celne strzały / mecz 5,88 6/18
Wykorzystanie wielkich szans 21,2% 16/18
Kontakty na strzał 42,8 9/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 3/18
Kontakty w polu karnym / mecz 24,5 10/18
Celne strzały głową / mecz 1,88 3/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 1,88 11/18