← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce13
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Auxerre
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Will Still
Najwięcej straconych bramek w lidze.
Mecze
9
Punkty
10 37% pkt
Bramki
/ mecz
1,44 9/18
Stracone
/ mecz
2,56 18/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Dryblingi 11,1 1/18 Wybicia 28,6 1/18 Dryblingi % 48,3% 3/18
Kontakty w polu karnym 18,1 17/18 Kontakty w środku pola 254,0 17/18 Straty piłki 14,7% 16/18
Najczęstsza jedenastka
Rating 95 czas gry
Częstość ustawień
3-4-2-1 4 · 44%
3-4-3 2 · 22%
4-3-3 2 · 22%
4-2-3-1 1 · 11%
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015wyjazd – Lens · 2:5 · forma: 0 pkt z 1 meczudom – Angers · 1:3 · forma: 0 pkt z 2 meczówwyjazd – Lyon · 1:3 · forma: 0 pkt z 3 meczówdom – Nice · 1:0 · forma: 3 pkt z 4 meczówdom – Brest · 2:1 · forma: 6 pkt z 5 meczówwyjazd – Rennes · 1:4 · forma: 6 pkt z 5 meczówwyjazd – Le Havre · 3:1 · forma: 9 pkt z 5 meczówdom – Le Mans · 1:1 · forma: 10 pkt z 5 meczówwyjazd – Strasbourg · 1:5 · forma: 7 pkt z 5 meczów7
Brest 2:1 Rennes 1:4 Le Havre 3:1 Le Mans 1:1 Strasbourg 1:5
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 11 (41%), stracone 15 (32%)Z akcji1115Rożne – zdobyte 0 (0%), stracone 4 (9%)Rożne04Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 1 (4%), stracone 1 (2%)Rzut wolnydośrodkowanie11Karne – zdobyte 1 (4%), stracone 3 (6%)Karne13Samobóje – zdobyte 1 (4%), stracone 1 (2%)Samobóje11Z pola karnego – zdobyte 10 (37%), stracone 17 (36%)Z pola karnego1017Z dystansu – zdobyte 3 (11%), stracone 6 (13%)Z dystansu36

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
ArcherFW7606
NamasoAMC9426
FaivreAMC6 (3)134
LascaryFWL4 (1)101
SyDMR9101
Mandengue–0 (5)011
DiopGK6011
MakossoDC7011
DanoisMC9011

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 2, Inne 0, Lewa noga 3, Prawa noga 8 · Stracone: Głowa 4, Inne 0, Lewa noga 8, Prawa noga 11PLGłowaGłowa24InneInne00Lewa nogaLewa noga38Prawa nogaPrawa noga811

Pozycja strzelca

Napastnicy – zdobyte 8 (57%), stracone 6 (25%)Napastnicy86Pomocnicy – zdobyte 4 (29%), stracone 9 (38%)Pomocnicy49Obrońcy – zdobyte 1 (7%), stracone 4 (17%)Obrońcy14Rezerwowi – zdobyte 0 (0%), stracone 4 (17%)Rezerwowi04Samobójcze – zdobyte 1 (7%), stracone 1 (4%)Samobójcze11
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 591 17/18
Kontakty w tercji ofensywnej 157 10/18
Kontakty w polu karnym 18 17/18
Strzały 11,56 16/18
Celne strzały 4,78 10/18
Bramki zdobyte 1,44 9/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 677 9/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 151 4/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 24 13/18
Strzały rywali 14,89 13/18
Celne strzały rywali 5,67 13/18
Bramki stracone 2,56 18/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -1,11 17/18
Punkty / mecz 1,11 12/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 14,4 15/18
Przechwyty / mecz 10,1 8/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,11 12/18
Wybicia / mecz 28,6 1/18
Błędy / mecz 1,22 13/18
Skuteczność odbiorów 69,5% 9/18
Wygrane pojedynki powietrzne 48,2% 15/18
Bramki stracone / mecz 2,56 18/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 254,0 17/18
Celność podań 80,7% 16/18
Podania progresywne / mecz 58,9 7/18
Zmiany strony gry / mecz 10,4 10/18
Celne długie podania / mecz 8,33 12/18
Straty piłki (% kontaktów) 14,7% 16/18
Odzyskane piłki / mecz 45,8 3/18
Podania do tercji ataku / mecz 143,6 10/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,00 10/18
Skuteczność dryblingów 48,3% 3/18
Kluczowe podania / mecz 9,11 14/18
Wygrane dryblingi / mecz 11,1 1/18
Podania w pole karne / mecz 26,9 14/18
Celność podań w pole karne 32,6% 14/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 10,9 14/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 157,4 10/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,44 9/18
Celne strzały / mecz 4,78 10/18
Wykorzystanie wielkich szans 47,4% 3/18
Kontakty na strzał 51,1 9/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 18,1 17/18
Celne strzały głową / mecz 0,56 15/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 3,11 5/18