← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce1
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Paris Saint-Germain
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Luis Enrique Martínez García
Najskuteczniejszy atak ligi.
Mecze
9
Punkty
20 74% pkt
Bramki
/ mecz
2,33 1/18
Stracone
/ mecz
1,11 4/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Bramki z wolnych 0,11 1/18 Podania do tercji ataku 244,2 1/18 Kontakty w tercji ataku 268,7 1/18
Wybicia 13,2 18/18 Przechwyty 7,00 18/18 Wielkie szanse % 27,9% 16/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
6 zwycięstw z rzędu.
051015wyjazd – Rennes · 2:2 · forma: 1 pkt z 1 meczuwyjazd – Lille · 2:2 · forma: 2 pkt z 2 meczówdom – Monaco · 1:2 · forma: 2 pkt z 3 meczówwyjazd – Brest · 1:0 · forma: 5 pkt z 4 meczówwyjazd – Marseille · 2:1 · forma: 8 pkt z 5 meczówdom – Le Mans · 3:1 · forma: 10 pkt z 5 meczówwyjazd – Strasbourg · 3:1 · forma: 12 pkt z 5 meczówdom – Lyon · 2:0 · forma: 15 pkt z 5 meczówwyjazd – Le Havre · 5:1 · forma: 15 pkt z 5 meczów15
Marseille 2:1 Le Mans 3:1 Strasbourg 3:1 Lyon 2:0 Le Havre 5:1
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

33% bramek zza pola karnego.
Z akcji – zdobyte 13 (31%), stracone 10 (50%)Z akcji1310Rożne – zdobyte 3 (7%), stracone 0 (0%)Rożne30Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 3 (7%), stracone 0 (0%)Rzut wolnydośrodkowanie30Rzut wolny (bezpośrednio) – zdobyte 1 (2%), stracone 0 (0%)Rzut wolnybezpośrednio10Karne – zdobyte 1 (2%), stracone 0 (0%)Karne10Z pola karnego – zdobyte 14 (33%), stracone 8 (40%)Z pola karnego148Z dystansu – zdobyte 7 (17%), stracone 2 (10%)Z dystansu72

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
TorresFW6 (3)415
HakimiDR7 (1)325
GodtsFWL2 (6)224
MarquinhosDC5303
MayuluFW1 (2)213
DembéléFW3 (2)123
KvaratskheliaFWL5 (2)112
DouéFWR5 (3)112
VitinhaMC6 (2)112
RuizMC4 (3)022

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 3, Inne 2, Lewa noga 5, Prawa noga 11 · Stracone: Głowa 1, Inne 0, Lewa noga 6, Prawa noga 3PLGłowaGłowa31InneInne20Lewa nogaLewa noga56Prawa nogaPrawa noga113

Pozycja strzelca

Rezerwowi: 38% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 4 (19%), stracone 3 (30%)Napastnicy43Pomocnicy – zdobyte 2 (10%), stracone 4 (40%)Pomocnicy24Obrońcy – zdobyte 7 (33%), stracone 1 (10%)Obrońcy71Rezerwowi – zdobyte 8 (38%), stracone 2 (20%)Rezerwowi82Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 0 (0%)Samobójcze00
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 900 1/18
Kontakty w tercji ofensywnej 269 1/18
Kontakty w polu karnym 33 1/18
Strzały 19,78 1/18
Celne strzały 7,89 1/18
Bramki zdobyte 2,33 1/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 510 1/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 100 1/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 15 1/18
Strzały rywali 11,11 3/18
Celne strzały rywali 4,22 7/18
Bramki stracone 1,11 4/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz +1,22 1/18
Punkty / mecz 2,22 1/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 15,3 11/18
Przechwyty / mecz 7,00 18/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 1,00 1/18
Wybicia / mecz 13,2 18/18
Błędy / mecz 0,78 5/18
Skuteczność odbiorów 69,0% 10/18
Wygrane pojedynki powietrzne 48,2% 16/18
Bramki stracone / mecz 1,11 4/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 426,4 1/18
Celność podań 90,6% 1/18
Podania progresywne / mecz 56,2 9/18
Zmiany strony gry / mecz 19,4 1/18
Celne długie podania / mecz 8,00 15/18
Straty piłki (% kontaktów) 8,6% 1/18
Odzyskane piłki / mecz 44,0 8/18
Podania do tercji ataku / mecz 244,2 1/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,67 1/18
Skuteczność dryblingów 49,1% 1/18
Kluczowe podania / mecz 15,2 1/18
Wygrane dryblingi / mecz 9,44 2/18
Podania w pole karne / mecz 39,2 2/18
Celność podań w pole karne 44,5% 1/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 11,4 12/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 268,7 1/18

Skuteczność

Bramki / mecz 2,33 1/18
Celne strzały / mecz 7,89 1/18
Wykorzystanie wielkich szans 27,9% 16/18
Kontakty na strzał 45,5 5/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,11 1/18
Kontakty w polu karnym / mecz 32,9 1/18
Celne strzały głową / mecz 1,11 9/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 3,22 4/18