← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce8
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Premier League
Tottenham
Premier League · 2026/2027
Trener Roberto De Zerbi
Mecze
9
Punkty
12 44% pkt
Bramki
/ mecz
1,11 11/20
Stracone
/ mecz
1,11 6/20
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Pressing 5,00 1/20 Kontakty w tercji ataku 252,6 1/20 Podania do tercji ataku 223,8 1/20
Długie podania 5,22 20/20 Podania progresywne 45,9 20/20 Wybicia 19,0 19/20
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015wyjazd – Brentford · 0:3 · forma: 0 pkt z 1 meczudom – Newcastle · 0:2 · forma: 0 pkt z 2 meczówwyjazd – Nottingham Forest · 0:0 · forma: 1 pkt z 3 meczówdom – Everton · 0:0 · forma: 2 pkt z 4 meczówdom – Aston Villa · 2:3 · forma: 2 pkt z 5 meczówwyjazd – Manchester United · 1:1 · forma: 3 pkt z 5 meczówdom – Coventry · 3:1 · forma: 6 pkt z 5 meczówwyjazd – Chelsea · 2:0 · forma: 8 pkt z 5 meczówdom – Crystal Palace · 2:0 · forma: 10 pkt z 5 meczów10
Aston Villa 2:3 Manchester United 1:1 Coventry 3:1 Chelsea 2:0 Crystal Palace 2:0
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

44% bramek zza pola karnego.
Z akcji – zdobyte 6 (32%), stracone 8 (36%)Z akcji68Rożne – zdobyte 2 (11%), stracone 3 (14%)Rożne23Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 1 (5%), stracone 0 (0%)Rzut wolnydośrodkowanie10Samobóje – zdobyte 1 (5%), stracone 0 (0%)Samobóje10Z pola karnego – zdobyte 5 (26%), stracone 8 (36%)Z pola karnego58Z dystansu – zdobyte 4 (21%), stracone 3 (14%)Z dystansu43

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
KudusAMR4 (4)033
van HeckeDC9202
SolankeFW5 (4)112
RobertsonDL7 (1)022
Davies–0 (2)101
MaddisonMC2 (4)101
GallagherAMC3 (4)101
TelAML5 (2)101
MarmoushFW7 (1)101
GrayDR7 (1)101

Część ciałabez samobójów

44% bramek po strzałach głową.
Zdobyte: Głowa 4, Inne 0, Lewa noga 1, Prawa noga 4 · Stracone: Głowa 0, Inne 1, Lewa noga 3, Prawa noga 7PLGłowaGłowa40InneInne01Lewa nogaLewa noga13Prawa nogaPrawa noga47

Pozycja strzelca

Obrońcy: 30% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 2 (20%), stracone 3 (27%)Napastnicy23Pomocnicy – zdobyte 2 (20%), stracone 5 (45%)Pomocnicy25Obrońcy – zdobyte 3 (30%), stracone 2 (18%)Obrońcy32Bramkarze – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (9%)Bramkarze01Rezerwowi – zdobyte 2 (20%), stracone 0 (0%)Rezerwowi20Samobójcze – zdobyte 1 (10%), stracone 0 (0%)Samobójcze10
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 790 2/20
Kontakty w tercji ofensywnej 253 1/20
Kontakty w polu karnym 30 3/20
Strzały 16,44 4/20
Celne strzały 4,44 8/20
Bramki zdobyte 1,11 11/20

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 535 3/20
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 115 2/20
Kontakty rywali w naszym polu karnym 19 2/20
Strzały rywali 12,11 6/20
Celne strzały rywali 3,44 4/20
Bramki stracone 1,11 6/20

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz 0,00 10/20
Punkty / mecz 1,33 8/20

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 17,8 5/20
Przechwyty / mecz 7,89 13/20
Kartki / mecz (czerwona = 2) 1,67 3/20
Wybicia / mecz 19,0 19/20
Błędy / mecz 1,33 13/20
Skuteczność odbiorów 71,7% 4/20
Wygrane pojedynki powietrzne 51,5% 5/20
Bramki stracone / mecz 1,11 6/20

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 354,4 2/20
Celność podań 88,6% 2/20
Podania progresywne / mecz 45,9 20/20
Zmiany strony gry / mecz 11,0 6/20
Celne długie podania / mecz 5,22 20/20
Straty piłki (% kontaktów) 9,9% 2/20
Odzyskane piłki / mecz 44,7 5/20
Podania do tercji ataku / mecz 223,8 1/20

Kreatywność

Asysty / mecz 0,78 12/20
Skuteczność dryblingów 44,4% 6/20
Kluczowe podania / mecz 11,3 6/20
Wygrane dryblingi / mecz 11,4 2/20
Podania w pole karne / mecz 40,7 2/20
Celność podań w pole karne 33,9% 11/20
Dośrodkowania w pole karne / mecz 17,3 1/20
Kontakty w tercji ataku / mecz 252,6 1/20

Skuteczność

Bramki / mecz 1,00 13/20
Celne strzały / mecz 4,44 8/20
Wykorzystanie wielkich szans 22,7% 17/20
Kontakty na strzał 48,0 12/20
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 6/20
Kontakty w polu karnym / mecz 29,8 3/20
Celne strzały głową / mecz 1,11 5/20
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 5,00 1/20