← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce13
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Bundesliga
FC Koln
Bundesliga · 2026/2027
Trener René Wagner
Mecze
8
Punkty
9 38% pkt
Bramki
/ mecz
1,13 14/18
Stracone
/ mecz
1,50 7/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Długie podania 13,4 3/18 Odbiory % 73,5% 4/18 Straty piłki 12,2% 4/18
Pressing 1,13 18/18 Wielkie szanse % 18,2% 17/18 Odzyskane piłki 39,1 15/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015dom – Hoffenheim · 3:2 · forma: 3 pkt z 1 meczuwyjazd – VfB Stuttgart · 1:4 · forma: 3 pkt z 2 meczówdom – Werder Bremen · 1:1 · forma: 4 pkt z 3 meczówwyjazd – Hamburger SV · 1:2 · forma: 4 pkt z 4 meczówdom – Borussia M.Gladbach · 2:1 · forma: 7 pkt z 5 meczówwyjazd – Eintracht Frankfurt · 0:1 · forma: 4 pkt z 5 meczówdom – Schalke 04 · 0:0 · forma: 5 pkt z 5 meczówwyjazd – Union Berlin · 1:1 · forma: 5 pkt z 5 meczów5
Hamburger SV 1:2 Borussia M.Gladbach 2:1 Eintracht Frankfurt 0:1 Schalke 04 0:0 Union Berlin 1:1
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

38% bramek zza pola karnego.
Z akcji – zdobyte 5 (29%), stracone 8 (31%)Z akcji58Rożne – zdobyte 2 (12%), stracone 3 (12%)Rożne23Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 1 (6%), stracone 2 (8%)Rzut wolnydośrodkowanie12Samobóje – zdobyte 1 (6%), stracone 0 (0%)Samobóje10Z pola karnego – zdobyte 5 (29%), stracone 10 (38%)Z pola karnego510Z dystansu – zdobyte 3 (18%), stracone 3 (12%)Z dystansu33

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
MainaAMR7 (1)123
DallingaFW2 (1)202
El MalaFW6 (1)202
SkhiriDMC3 (2)022
El Mala–0 (1)101
AcheFW2 (2)101
JóhannessonMC6 (2)101
Castro-MontesDR4 (2)011

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 1, Inne 0, Lewa noga 3, Prawa noga 4 · Stracone: Głowa 3, Inne 0, Lewa noga 4, Prawa noga 6PLGłowaGłowa13InneInne00Lewa nogaLewa noga34Prawa nogaPrawa noga46

Pozycja strzelca

Rezerwowi: 44% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 2 (22%), stracone 2 (15%)Napastnicy22Pomocnicy – zdobyte 2 (22%), stracone 6 (46%)Pomocnicy26Obrońcy – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (15%)Obrońcy02Rezerwowi – zdobyte 4 (44%), stracone 3 (23%)Rezerwowi43Samobójcze – zdobyte 1 (11%), stracone 0 (0%)Samobójcze10
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 668 9/18
Kontakty w tercji ofensywnej 162 8/18
Kontakty w polu karnym 26 8/18
Strzały 15,50 8/18
Celne strzały 4,63 12/18
Bramki zdobyte 1,13 14/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 623 5/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 167 10/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 24 8/18
Strzały rywali 13,50 6/18
Celne strzały rywali 5,13 8/18
Bramki stracone 1,50 7/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -0,38 12/18
Punkty / mecz 1,13 10/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 14,9 12/18
Przechwyty / mecz 9,00 14/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,00 10/18
Wybicia / mecz 31,4 8/18
Błędy / mecz 0,63 6/18
Skuteczność odbiorów 73,5% 4/18
Wygrane pojedynki powietrzne 49,5% 10/18
Bramki stracone / mecz 1,50 7/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 297,8 7/18
Celność podań 83,9% 4/18
Podania progresywne / mecz 56,5 14/18
Zmiany strony gry / mecz 8,88 11/18
Celne długie podania / mecz 13,4 3/18
Straty piłki (% kontaktów) 12,2% 4/18
Odzyskane piłki / mecz 39,1 15/18
Podania do tercji ataku / mecz 147,4 8/18

Kreatywność

Asysty / mecz 0,63 14/18
Skuteczność dryblingów 40,6% 15/18
Kluczowe podania / mecz 10,9 12/18
Wygrane dryblingi / mecz 7,00 8/18
Podania w pole karne / mecz 35,4 11/18
Celność podań w pole karne 34,6% 11/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 15,5 6/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 161,8 8/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,00 15/18
Celne strzały / mecz 4,63 12/18
Wykorzystanie wielkich szans 18,2% 17/18
Kontakty na strzał 43,1 10/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 3/18
Kontakty w polu karnym / mecz 25,9 8/18
Celne strzały głową / mecz 0,88 11/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 1,13 18/18