← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce7
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Monaco
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Filipe Luís Kasmirski
Mecze
9
Punkty
15 56% pkt
Bramki
/ mecz
1,33 11/18
Stracone
/ mecz
1,11 4/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Pressing 3,67 1/18 Odzyskane piłki 47,9 2/18 Dryblingi % 48,9% 2/18
Przerzuty 9,33 15/18 Kontakty na strzał 58,1 14/18 Kontakty w polu karnym 20,4 14/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015wyjazd – Le Havre · 1:0 · forma: 3 pkt z 1 meczudom – Marseille · 2:0 · forma: 6 pkt z 2 meczówwyjazd – Paris Saint-Germain · 2:1 · forma: 9 pkt z 3 meczówwyjazd – Strasbourg · 1:1 · forma: 10 pkt z 4 meczówdom – Lens · 2:1 · forma: 13 pkt z 5 meczówdom – Toulouse · 2:2 · forma: 11 pkt z 5 meczówwyjazd – Lorient · 0:1 · forma: 8 pkt z 5 meczówdom – Lille · 1:1 · forma: 6 pkt z 5 meczówwyjazd – Paris FC · 1:3 · forma: 5 pkt z 5 meczów5
Lens 2:1 Toulouse 2:2 Lorient 0:1 Lille 1:1 Paris FC 1:3
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

33% bramek zza pola karnego.
Z akcji – zdobyte 9 (36%), stracone 6 (29%)Z akcji96Rożne – zdobyte 1 (4%), stracone 2 (10%)Rożne12Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 2 (8%), stracone 0 (0%)Rzut wolnydośrodkowanie20Karne – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (10%)Karne02Samobóje – zdobyte 1 (4%), stracone 1 (5%)Samobóje11Z pola karnego – zdobyte 8 (32%), stracone 8 (38%)Z pola karnego88Z dystansu – zdobyte 4 (16%), stracone 2 (10%)Z dystansu42

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
BrunnerFW7404
DiopAMR3 (2)213
GolovinAMC9033
AblineFW4 (4)112
DierDC7112
NazinhoDL9112
TezeDC1 (3)022
Balogun–0 (5)101
IdumboAML4 (1)101
SanéDC9101

Część ciałabez samobójów

42% bramek po strzałach głową.
Zdobyte: Głowa 5, Inne 0, Lewa noga 3, Prawa noga 4 · Stracone: Głowa 2, Inne 1, Lewa noga 1, Prawa noga 6PLGłowaGłowa52InneInne01Lewa nogaLewa noga31Prawa nogaPrawa noga46

Pozycja strzelca

Napastnicy – zdobyte 5 (38%), stracone 3 (27%)Napastnicy53Pomocnicy – zdobyte 2 (15%), stracone 3 (27%)Pomocnicy23Obrońcy – zdobyte 3 (23%), stracone 2 (18%)Obrońcy32Rezerwowi – zdobyte 2 (15%), stracone 2 (18%)Rezerwowi22Samobójcze – zdobyte 1 (8%), stracone 1 (9%)Samobójcze11
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 723 4/18
Kontakty w tercji ofensywnej 175 4/18
Kontakty w polu karnym 20 14/18
Strzały 12,44 12/18
Celne strzały 4,33 13/18
Bramki zdobyte 1,33 11/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 697 15/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 161 8/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 21 8/18
Strzały rywali 12,78 7/18
Celne strzały rywali 4,56 8/18
Bramki stracone 1,11 4/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz +0,22 8/18
Punkty / mecz 1,67 6/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 19,0 3/18
Przechwyty / mecz 10,0 10/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,22 13/18
Wybicia / mecz 22,3 12/18
Błędy / mecz 1,11 10/18
Skuteczność odbiorów 76,0% 2/18
Wygrane pojedynki powietrzne 49,6% 11/18
Bramki stracone / mecz 1,11 4/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 354,4 2/18
Celność podań 87,7% 3/18
Podania progresywne / mecz 55,0 12/18
Zmiany strony gry / mecz 9,33 15/18
Celne długie podania / mecz 9,33 9/18
Straty piłki (% kontaktów) 10,3% 3/18
Odzyskane piłki / mecz 47,9 2/18
Podania do tercji ataku / mecz 160,7 6/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,22 8/18
Skuteczność dryblingów 48,9% 2/18
Kluczowe podania / mecz 9,33 13/18
Wygrane dryblingi / mecz 7,67 5/18
Podania w pole karne / mecz 32,1 11/18
Celność podań w pole karne 37,4% 10/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 12,4 9/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 175,1 4/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,33 11/18
Celne strzały / mecz 4,33 13/18
Wykorzystanie wielkich szans 37,5% 8/18
Kontakty na strzał 58,1 14/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 20,4 14/18
Celne strzały głową / mecz 1,44 5/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 3,67 1/18