← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce16
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Troyes
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Stéphane Dumont
Najsłabszy atak ligi.
Mecze
9
Punkty
8 30% pkt
Bramki
/ mecz
0,78 18/18
Stracone
/ mecz
1,78 12/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Pressing 3,67 1/18 Wygrane odbiory 19,6 2/18 Kontakty na strzał 39,9 3/18
Dryblingi % 36,6% 18/18 Celność podań 79,7% 18/18 Kontakty w środku pola 213,1 18/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015dom – Paris FC · 0:0 · forma: 1 pkt z 1 meczuwyjazd – Lorient · 2:1 · forma: 4 pkt z 2 meczówdom – Strasbourg · 2:6 · forma: 4 pkt z 3 meczówwyjazd – Lille · 0:2 · forma: 4 pkt z 4 meczówwyjazd – Angers · 0:2 · forma: 4 pkt z 5 meczówdom – Marseille · 0:2 · forma: 3 pkt z 5 meczówdom – Lens · 1:3 · forma: 0 pkt z 5 meczówwyjazd – Toulouse · 0:0 · forma: 1 pkt z 5 meczówdom – Le Mans · 2:0 · forma: 4 pkt z 5 meczów4
Angers 0:2 Marseille 0:2 Lens 1:3 Toulouse 0:0 Le Mans 2:0
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 5 (31%), stracone 14 (45%)Z akcji514Rożne – zdobyte 2 (13%), stracone 0 (0%)Rożne20Karne – zdobyte 1 (6%), stracone 1 (3%)Karne11Samobóje – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (3%)Samobóje01Z pola karnego – zdobyte 7 (44%), stracone 11 (35%)Z pola karnego711Z dystansu – zdobyte 1 (6%), stracone 4 (13%)Z dystansu14

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
NkadaFWL4 (3)112
MilleMC8 (1)112
Boura–0 (1)101
Le DouaronFW3 (4)101
RipartFW6 (3)101
MaronnierDR7 (1)101
DiopDMC9101
MonfrayDC9101
DiawaraAMR3 (6)011
OuzenadjiDL5011

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 0, Inne 0, Lewa noga 5, Prawa noga 3 · Stracone: Głowa 2, Inne 0, Lewa noga 6, Prawa noga 7PLGłowaGłowa02InneInne00Lewa nogaLewa noga56Prawa nogaPrawa noga37

Pozycja strzelca

Rezerwowi: 25% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 2 (25%), stracone 3 (19%)Napastnicy23Pomocnicy – zdobyte 2 (25%), stracone 7 (44%)Pomocnicy27Obrońcy – zdobyte 2 (25%), stracone 1 (6%)Obrońcy21Rezerwowi – zdobyte 2 (25%), stracone 4 (25%)Rezerwowi24Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (6%)Samobójcze01
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 545 18/18
Kontakty w tercji ofensywnej 168 5/18
Kontakty w polu karnym 24 4/18
Strzały 13,67 6/18
Celne strzały 3,33 15/18
Bramki zdobyte 0,78 18/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 781 18/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 138 2/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 19 4/18
Strzały rywali 10,78 2/18
Celne strzały rywali 4,11 6/18
Bramki stracone 1,78 12/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -1,00 16/18
Punkty / mecz 0,89 15/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 19,6 2/18
Przechwyty / mecz 9,22 13/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 1,78 7/18
Wybicia / mecz 17,2 17/18
Błędy / mecz 0,67 4/18
Skuteczność odbiorów 74,3% 3/18
Wygrane pojedynki powietrzne 53,3% 5/18
Bramki stracone / mecz 1,78 12/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 213,1 18/18
Celność podań 79,7% 18/18
Podania progresywne / mecz 62,4 4/18
Zmiany strony gry / mecz 12,4 7/18
Celne długie podania / mecz 11,0 3/18
Straty piłki (% kontaktów) 14,7% 17/18
Odzyskane piłki / mecz 44,6 7/18
Podania do tercji ataku / mecz 162,0 5/18

Kreatywność

Asysty / mecz 0,44 18/18
Skuteczność dryblingów 36,6% 18/18
Kluczowe podania / mecz 10,1 8/18
Wygrane dryblingi / mecz 5,44 16/18
Podania w pole karne / mecz 34,9 6/18
Celność podań w pole karne 35,0% 13/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 17,2 3/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 168,2 5/18

Skuteczność

Bramki / mecz 0,89 17/18
Celne strzały / mecz 3,33 15/18
Wykorzystanie wielkich szans 31,6% 15/18
Kontakty na strzał 39,9 3/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 24,4 4/18
Celne strzały głową / mecz 1,56 4/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 3,67 1/18