← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce9
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Bundesliga
Mainz 05
Bundesliga · 2026/2027
Trener Urs Fischer
Mecze
8
Punkty
10 42% pkt
Bramki
/ mecz
2,13 6/18
Stracone
/ mecz
2,13 14/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Odbiory % 81,5% 1/18 Strzały głową 2,25 1/18 Dośrodkowania 19,8 1/18
Kartki 2,88 16/18 Dryblingi 5,25 15/18 Wybicia 26,6 14/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015dom – Paderborn · 0:0 · forma: 1 pkt z 1 meczuwyjazd – Hamburger SV · 5:0 · forma: 4 pkt z 2 meczówdom – Eintracht Frankfurt · 1:3 · forma: 4 pkt z 3 meczówwyjazd – Borussia M.Gladbach · 4:3 · forma: 7 pkt z 4 meczówdom – Bayer Leverkusen · 3:4 · forma: 7 pkt z 5 meczówwyjazd – Schalke 04 · 1:0 · forma: 9 pkt z 5 meczówdom – Werder Bremen · 2:3 · forma: 6 pkt z 5 meczówwyjazd – Elversberg · 1:4 · forma: 6 pkt z 5 meczów6
Borussia M.Gladbach 4:3 Bayer Leverkusen 3:4 Schalke 04 1:0 Werder Bremen 2:3 Elversberg 1:4
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 11 (32%), stracone 11 (32%)Z akcji1111Rożne – zdobyte 3 (9%), stracone 1 (3%)Rożne31Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 3 (9%), stracone 1 (3%)Rzut wolnydośrodkowanie31Rzut wolny (bezpośrednio) – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (3%)Rzut wolnybezpośrednio01Karne – zdobyte 0 (0%), stracone 3 (9%)Karne03Z pola karnego – zdobyte 16 (47%), stracone 13 (38%)Z pola karnego1613Z dystansu – zdobyte 1 (3%), stracone 4 (12%)Z dystansu14

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
CaciDMR8336
BeckerFW8246
TietzFW8505
Hollerbach–0 (4)202
Jae-SungMC6 (1)112
MweneDML8112
SanoMC8022
MartelMC1 (4)101
Königsdörffer–0 (8)101
da CostaDC4 (4)101

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 4, Inne 0, Lewa noga 6, Prawa noga 7 · Stracone: Głowa 1, Inne 0, Lewa noga 6, Prawa noga 10PLGłowaGłowa41InneInne00Lewa nogaLewa noga66Prawa nogaPrawa noga710

Pozycja strzelca

Rezerwowi: 29% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 7 (41%), stracone 5 (29%)Napastnicy75Pomocnicy – zdobyte 5 (29%), stracone 9 (53%)Pomocnicy59Obrońcy – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (6%)Obrońcy01Rezerwowi – zdobyte 5 (29%), stracone 2 (12%)Rezerwowi52Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 0 (0%)Samobójcze00
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 654 11/18
Kontakty w tercji ofensywnej 197 4/18
Kontakty w polu karnym 31 4/18
Strzały 16,75 6/18
Celne strzały 5,75 7/18
Bramki zdobyte 2,13 6/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 645 9/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 127 2/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 21 5/18
Strzały rywali 13,13 4/18
Celne strzały rywali 4,63 6/18
Bramki stracone 2,13 14/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz 0,00 8/18
Punkty / mecz 1,25 9/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 16,0 10/18
Przechwyty / mecz 11,0 8/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,88 16/18
Wybicia / mecz 26,6 14/18
Błędy / mecz 1,00 13/18
Skuteczność odbiorów 81,5% 1/18
Wygrane pojedynki powietrzne 52,4% 6/18
Bramki stracone / mecz 2,13 14/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 291,4 11/18
Celność podań 80,2% 12/18
Podania progresywne / mecz 67,0 5/18
Zmiany strony gry / mecz 9,00 9/18
Celne długie podania / mecz 12,1 5/18
Straty piłki (% kontaktów) 14,9% 14/18
Odzyskane piłki / mecz 40,9 11/18
Podania do tercji ataku / mecz 191,0 3/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,63 4/18
Skuteczność dryblingów 40,8% 13/18
Kluczowe podania / mecz 13,1 4/18
Wygrane dryblingi / mecz 5,25 15/18
Podania w pole karne / mecz 43,1 4/18
Celność podań w pole karne 38,6% 9/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 19,8 1/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 197,3 4/18

Skuteczność

Bramki / mecz 2,13 4/18
Celne strzały / mecz 5,75 7/18
Wykorzystanie wielkich szans 36,4% 9/18
Kontakty na strzał 39,1 5/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 3/18
Kontakty w polu karnym / mecz 30,6 4/18
Celne strzały głową / mecz 2,25 1/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 1,88 11/18