← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce18
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Le Havre
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Didier Digard
Mecze
9
Punkty
2 7% pkt
Bramki
/ mecz
1,00 15/18
Stracone
/ mecz
2,22 17/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Dośrodkowania 22,1 1/18 Wygrane odbiory 20,9 1/18 Podania w pole karne 39,6 1/18
Podania w pole karne % 31,2% 16/18 Błędy 1,33 15/18 Kontakty w środku pola 256,3 15/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
5 porażek z rzędu.
051015dom – Monaco · 0:1 · forma: 0 pkt z 1 meczuwyjazd – Lyon · 1:1 · forma: 1 pkt z 2 meczówdom – Brest · 1:2 · forma: 1 pkt z 3 meczówdom – Angers · 0:0 · forma: 2 pkt z 4 meczówwyjazd – Toulouse · 2:3 · forma: 2 pkt z 5 meczówwyjazd – Lille · 0:1 · forma: 2 pkt z 5 meczówdom – Auxerre · 1:3 · forma: 1 pkt z 5 meczówwyjazd – Marseille · 3:4 · forma: 1 pkt z 5 meczówdom – Paris Saint-Germain · 1:5 · forma: 0 pkt z 5 meczów0
Toulouse 2:3 Lille 0:1 Auxerre 1:3 Marseille 3:4 Paris Saint-Germain 1:5
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 6 (33%), stracone 12 (30%)Z akcji612Rożne – zdobyte 0 (0%), stracone 3 (8%)Rożne03Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 1 (6%), stracone 2 (5%)Rzut wolnydośrodkowanie12Rzut wolny (bezpośrednio) – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (3%)Rzut wolnybezpośrednio01Karne – zdobyte 2 (11%), stracone 2 (5%)Karne22Z pola karnego – zdobyte 9 (50%), stracone 17 (43%)Z pola karnego917Z dystansu – zdobyte 0 (0%), stracone 3 (8%)Z dystansu03

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
MajaFW6 (3)404
FofanaAMC3 (4)213
SamattaFWL8 (1)202
N'DiayeDL3 (1)101
Dongopandji–0 (3)011
DoucouréDMR1 (1)011
MizutaMC2 (4)011
NakamuraFWR4 (5)011

Część ciałabez samobójów

33% bramek po strzałach głową.
Zdobyte: Głowa 3, Inne 0, Lewa noga 2, Prawa noga 4 · Stracone: Głowa 3, Inne 1, Lewa noga 4, Prawa noga 12PLGłowaGłowa33InneInne01Lewa nogaLewa noga24Prawa nogaPrawa noga412

Pozycja strzelca

Rezerwowi: 56% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 3 (33%), stracone 5 (25%)Napastnicy35Pomocnicy – zdobyte 1 (11%), stracone 9 (45%)Pomocnicy19Obrońcy – zdobyte 0 (0%), stracone 6 (30%)Obrońcy06Rezerwowi – zdobyte 5 (56%), stracone 0 (0%)Rezerwowi50Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 0 (0%)Samobójcze00
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 615 14/18
Kontakty w tercji ofensywnej 165 8/18
Kontakty w polu karnym 22 9/18
Strzały 16,11 4/18
Celne strzały 5,00 7/18
Bramki zdobyte 1,00 15/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 682 11/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 168 12/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 24 12/18
Strzały rywali 12,89 9/18
Celne strzały rywali 5,44 12/18
Bramki stracone 2,22 17/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -1,22 18/18
Punkty / mecz 0,22 18/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 20,9 1/18
Przechwyty / mecz 12,4 1/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,00 10/18
Wybicia / mecz 20,9 14/18
Błędy / mecz 1,33 15/18
Skuteczność odbiorów 70,7% 8/18
Wygrane pojedynki powietrzne 52,5% 6/18
Bramki stracone / mecz 2,22 17/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 256,3 15/18
Celność podań 82,9% 14/18
Podania progresywne / mecz 52,4 14/18
Zmiany strony gry / mecz 13,4 3/18
Celne długie podania / mecz 10,4 6/18
Straty piłki (% kontaktów) 12,4% 14/18
Odzyskane piłki / mecz 41,4 14/18
Podania do tercji ataku / mecz 147,0 9/18

Kreatywność

Asysty / mecz 0,56 17/18
Skuteczność dryblingów 41,6% 13/18
Kluczowe podania / mecz 12,2 3/18
Wygrane dryblingi / mecz 7,11 7/18
Podania w pole karne / mecz 39,6 1/18
Celność podań w pole karne 31,2% 16/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 22,1 1/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 165,2 8/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,00 16/18
Celne strzały / mecz 5,00 7/18
Wykorzystanie wielkich szans 42,9% 5/18
Kontakty na strzał 38,2 2/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 22,2 9/18
Celne strzały głową / mecz 1,22 7/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 3,00 7/18