← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce15
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Angers
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Stéphane Gilli
Mecze
9
Punkty
8 30% pkt
Bramki
/ mecz
1,00 15/18
Stracone
/ mecz
1,89 13/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Błędy 0,44 1/18 Strzały głową 1,78 1/18 Przerzuty 17,8 2/18
Pressing 1,22 18/18 Odzyskane piłki 38,0 18/18 Celne strzały 3,11 18/18
Najczęstsza jedenastka
Rating 95 czas gry
Częstość ustawień
4-2-3-1 5 · 56%
5-4-1 1 · 11%
5-3-2 1 · 11%
4-3-3 1 · 11%
4-4-2 1 · 11%
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015dom – Lille · 0:2 · forma: 0 pkt z 1 meczuwyjazd – Auxerre · 3:1 · forma: 3 pkt z 2 meczówdom – Rennes · 1:2 · forma: 3 pkt z 3 meczówwyjazd – Le Havre · 0:0 · forma: 4 pkt z 4 meczówdom – Troyes · 2:0 · forma: 7 pkt z 5 meczówwyjazd – Brest · 1:5 · forma: 7 pkt z 5 meczówdom – Marseille · 2:5 · forma: 4 pkt z 5 meczówdom – Lorient · 0:0 · forma: 5 pkt z 5 meczówwyjazd – Lyon · 0:2 · forma: 4 pkt z 5 meczów4
Troyes 2:0 Brest 1:5 Marseille 2:5 Lorient 0:0 Lyon 0:2
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 6 (30%), stracone 10 (30%)Z akcji610Rożne – zdobyte 3 (15%), stracone 3 (9%)Rożne33Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (6%)Rzut wolnydośrodkowanie02Karne – zdobyte 1 (5%), stracone 1 (3%)Karne11Samobóje – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (3%)Samobóje01Z pola karnego – zdobyte 8 (40%), stracone 13 (39%)Z pola karnego813Z dystansu – zdobyte 2 (10%), stracone 3 (9%)Z dystansu23

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
El OuazzaniFW7 (1)224
PeterFW4 (5)202
SbaïAML9112
van den BoomenDMC9112
Djibirin–0 (8)101
RaolisoaDR4 (4)101
ArcusDR7 (1)101
LefortDC8101
KaluluDL7 (1)011
CamaraDC8011

Część ciałabez samobójów

40% bramek po strzałach głową.
Zdobyte: Głowa 4, Inne 0, Lewa noga 3, Prawa noga 3 · Stracone: Głowa 5, Inne 0, Lewa noga 2, Prawa noga 9PLGłowaGłowa45InneInne00Lewa nogaLewa noga32Prawa nogaPrawa noga39

Pozycja strzelca

Obrońcy: 30% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 4 (40%), stracone 5 (29%)Napastnicy45Pomocnicy – zdobyte 2 (20%), stracone 7 (41%)Pomocnicy27Obrońcy – zdobyte 3 (30%), stracone 4 (24%)Obrońcy34Rezerwowi – zdobyte 1 (10%), stracone 0 (0%)Rezerwowi10Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (6%)Samobójcze01
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 613 15/18
Kontakty w tercji ofensywnej 133 15/18
Kontakty w polu karnym 19 16/18
Strzały 12,33 13/18
Celne strzały 3,11 18/18
Bramki zdobyte 1,00 15/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 677 9/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 190 17/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 30 18/18
Strzały rywali 17,00 18/18
Celne strzały rywali 5,78 17/18
Bramki stracone 1,89 13/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -0,89 15/18
Punkty / mecz 0,89 15/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 14,1 18/18
Przechwyty / mecz 9,56 12/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 1,67 5/18
Wybicia / mecz 23,6 9/18
Błędy / mecz 0,44 1/18
Skuteczność odbiorów 68,6% 11/18
Wygrane pojedynki powietrzne 50,0% 9/18
Bramki stracone / mecz 1,89 13/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 254,9 16/18
Celność podań 84,4% 12/18
Podania progresywne / mecz 61,3 6/18
Zmiany strony gry / mecz 17,8 2/18
Celne długie podania / mecz 10,8 5/18
Straty piłki (% kontaktów) 12,0% 12/18
Odzyskane piłki / mecz 38,0 18/18
Podania do tercji ataku / mecz 125,1 16/18

Kreatywność

Asysty / mecz 0,67 15/18
Skuteczność dryblingów 43,8% 10/18
Kluczowe podania / mecz 9,67 10/18
Wygrane dryblingi / mecz 5,11 18/18
Podania w pole karne / mecz 32,4 9/18
Celność podań w pole karne 30,5% 17/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 20,7 2/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 133,4 15/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,11 14/18
Celne strzały / mecz 3,11 18/18
Wykorzystanie wielkich szans 36,8% 11/18
Kontakty na strzał 49,7 6/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 18,7 16/18
Celne strzały głową / mecz 1,78 1/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 1,22 18/18