← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce8
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Nice
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Olivier Pantaloni
Mecze
9
Punkty
14 52% pkt
Bramki
/ mecz
1,44 9/18
Stracone
/ mecz
1,33 7/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Pressing 3,44 3/18 Podania do tercji ataku 162,9 3/18 Podania w pole karne 36,2 4/18
Błędy 1,89 18/18 Kartki 2,56 17/18 Strzały głową 0,44 16/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015dom – Lorient · 0:0 · forma: 1 pkt z 1 meczuwyjazd – Paris FC · 0:3 · forma: 1 pkt z 2 meczówdom – Le Mans · 1:1 · forma: 2 pkt z 3 meczówwyjazd – Auxerre · 0:1 · forma: 2 pkt z 4 meczówdom – Lille · 2:1 · forma: 5 pkt z 5 meczówdom – Strasbourg · 2:1 · forma: 7 pkt z 5 meczówwyjazd – Lyon · 1:2 · forma: 7 pkt z 5 meczówwyjazd – Brest · 2:1 · forma: 9 pkt z 5 meczówdom – Rennes · 5:2 · forma: 12 pkt z 5 meczów12
Lille 2:1 Strasbourg 2:1 Lyon 1:2 Brest 2:1 Rennes 5:2
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 8 (33%), stracone 11 (39%)Z akcji811Rożne – zdobyte 1 (4%), stracone 0 (0%)Rożne10Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (4%)Rzut wolnydośrodkowanie01Karne – zdobyte 2 (8%), stracone 2 (7%)Karne22Samobóje – zdobyte 2 (8%), stracone 0 (0%)Samobóje20Z pola karnego – zdobyte 11 (46%), stracone 10 (36%)Z pola karnego1110Z dystansu – zdobyte 0 (0%), stracone 4 (14%)Z dystansu04

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
WahiFW7 (1)628
DiopAMC4 (5)134
AmouraAMC6 (1)213
ClaussDMR9213
HeinAMC7 (2)022

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 0, Inne 0, Lewa noga 2, Prawa noga 9 · Stracone: Głowa 3, Inne 0, Lewa noga 3, Prawa noga 8PLGłowaGłowa03InneInne00Lewa nogaLewa noga23Prawa nogaPrawa noga98

Pozycja strzelca

Napastnicy – zdobyte 6 (46%), stracone 6 (43%)Napastnicy66Pomocnicy – zdobyte 4 (31%), stracone 5 (36%)Pomocnicy45Obrońcy – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (14%)Obrońcy02Rezerwowi – zdobyte 1 (8%), stracone 1 (7%)Rezerwowi11Samobójcze – zdobyte 2 (15%), stracone 0 (0%)Samobójcze20
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 712 6/18
Kontakty w tercji ofensywnej 168 6/18
Kontakty w polu karnym 21 12/18
Strzały 12,00 14/18
Celne strzały 4,00 14/18
Bramki zdobyte 1,44 9/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 646 3/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 154 6/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 22 9/18
Strzały rywali 12,78 7/18
Celne strzały rywali 5,22 11/18
Bramki stracone 1,33 7/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz +0,11 10/18
Punkty / mecz 1,56 8/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 16,8 8/18
Przechwyty / mecz 9,89 11/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,56 17/18
Wybicia / mecz 22,3 12/18
Błędy / mecz 1,89 18/18
Skuteczność odbiorów 67,1% 15/18
Wygrane pojedynki powietrzne 48,9% 12/18
Bramki stracone / mecz 1,33 7/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 310,8 6/18
Celność podań 86,6% 5/18
Podania progresywne / mecz 62,1 5/18
Zmiany strony gry / mecz 13,3 4/18
Celne długie podania / mecz 8,78 11/18
Straty piłki (% kontaktów) 10,9% 5/18
Odzyskane piłki / mecz 45,0 6/18
Podania do tercji ataku / mecz 162,9 3/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,00 10/18
Skuteczność dryblingów 38,4% 16/18
Kluczowe podania / mecz 9,00 15/18
Wygrane dryblingi / mecz 5,89 15/18
Podania w pole karne / mecz 36,2 4/18
Celność podań w pole karne 31,6% 15/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 16,1 4/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 167,8 6/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,22 13/18
Celne strzały / mecz 4,00 14/18
Wykorzystanie wielkich szans 40,9% 7/18
Kontakty na strzał 59,3 16/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 21,0 12/18
Celne strzały głową / mecz 0,44 16/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 3,44 3/18