← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce17
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Bundesliga
Schalke 04
Bundesliga · 2026/2027
Trener Miron Muslic
Najsłabszy atak ligi.
Mecze
8
Punkty
6 25% pkt
Bramki
/ mecz
0,50 18/18
Stracone
/ mecz
1,13 3/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Wygrane odbiory 22,3 1/18 Wybicia 39,1 1/18 Przechwyty 12,1 3/18
Przerzuty 3,25 18/18 Celność podań 71,4% 18/18 Straty piłki 18,9% 18/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
5 meczów bez zwycięstwa.
051015wyjazd – Augsburg · 0:3 · forma: 0 pkt z 1 meczudom – Bayern Munich · 0:0 · forma: 1 pkt z 2 meczówwyjazd – Union Berlin · 3:1 · forma: 4 pkt z 3 meczówdom – Elversberg · 0:0 · forma: 5 pkt z 4 meczówwyjazd – Freiburg · 1:2 · forma: 5 pkt z 5 meczówdom – Mainz 05 · 0:1 · forma: 5 pkt z 5 meczówwyjazd – FC Koln · 0:0 · forma: 5 pkt z 5 meczówdom – RB Leipzig · 0:2 · forma: 2 pkt z 5 meczów2
Elversberg 0:0 Freiburg 1:2 Mainz 05 0:1 FC Koln 0:0 RB Leipzig 0:2
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

Z akcji – zdobyte 3 (38%), stracone 7 (39%)Z akcji37Rożne – zdobyte 1 (13%), stracone 1 (6%)Rożne11Karne – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (6%)Karne01Z pola karnego – zdobyte 4 (50%), stracone 8 (44%)Z pola karnego48Z dystansu – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (6%)Z dystansu01

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
WöberDC1 (5)101
KaramanAMC5 (1)101
GosensDML6 (1)101
AouchicheAMC7 (1)101
GantenbeinDMR2011
Hee-ChanFW2 (4)011
AdamuFW5 (1)011

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 0, Inne 1, Lewa noga 2, Prawa noga 1 · Stracone: Głowa 1, Inne 0, Lewa noga 2, Prawa noga 6PLGłowaGłowa01InneInne10Lewa nogaLewa noga22Prawa nogaPrawa noga16

Pozycja strzelca

Napastnicy – zdobyte 0 (0%), stracone 3 (33%)Napastnicy03Pomocnicy – zdobyte 3 (75%), stracone 3 (33%)Pomocnicy33Obrońcy – zdobyte 0 (0%), stracone 0 (0%)Obrońcy00Rezerwowi – zdobyte 1 (25%), stracone 3 (33%)Rezerwowi13Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 0 (0%)Samobójcze00
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 566 16/18
Kontakty w tercji ofensywnej 114 16/18
Kontakty w polu karnym 18 15/18
Strzały 9,50 18/18
Celne strzały 2,88 18/18
Bramki zdobyte 0,50 18/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 769 18/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 210 16/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 30 14/18
Strzały rywali 15,25 9/18
Celne strzały rywali 6,50 17/18
Bramki stracone 1,13 3/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -0,63 14/18
Punkty / mecz 0,75 17/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 22,3 1/18
Przechwyty / mecz 12,1 3/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 1,50 4/18
Wybicia / mecz 39,1 1/18
Błędy / mecz 1,00 13/18
Skuteczność odbiorów 63,1% 17/18
Wygrane pojedynki powietrzne 47,3% 14/18
Bramki stracone / mecz 1,13 3/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 243,8 15/18
Celność podań 71,4% 18/18
Podania progresywne / mecz 68,0 4/18
Zmiany strony gry / mecz 3,25 18/18
Celne długie podania / mecz 11,5 7/18
Straty piłki (% kontaktów) 18,9% 18/18
Odzyskane piłki / mecz 40,4 12/18
Podania do tercji ataku / mecz 126,0 16/18

Kreatywność

Asysty / mecz 0,38 18/18
Skuteczność dryblingów 40,6% 14/18
Kluczowe podania / mecz 7,13 18/18
Wygrane dryblingi / mecz 4,88 18/18
Podania w pole karne / mecz 35,0 12/18
Celność podań w pole karne 32,9% 16/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 9,88 18/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 113,5 16/18

Skuteczność

Bramki / mecz 0,50 18/18
Celne strzały / mecz 2,88 18/18
Wykorzystanie wielkich szans 23,1% 15/18
Kontakty na strzał 59,6 18/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 3/18
Kontakty w polu karnym / mecz 18,3 15/18
Celne strzały głową / mecz 0,75 12/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 1,50 14/18