← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce14
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Ligue 1
Brest
Ligue 1 · 2026/2027
Trener Julien Lachuer
Mecze
8
Punkty
9 38% pkt
Bramki
/ mecz
1,75 7/18
Stracone
/ mecz
1,50 11/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Długie podania 14,0 1/18 Kontakty na strzał 36,7 1/18 Podania progresywne 69,1 2/18
Kontakty w tercji ataku 133,1 16/18 Straty piłki 14,1% 15/18 Celność podań 81,3% 15/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015wyjazd – Le Mans · 2:2 · forma: 1 pkt z 1 meczudom – Toulouse · 2:2 · forma: 2 pkt z 2 meczówwyjazd – Le Havre · 2:1 · forma: 5 pkt z 3 meczówdom – Paris Saint-Germain · 0:1 · forma: 5 pkt z 4 meczówwyjazd – Auxerre · 1:2 · forma: 5 pkt z 5 meczówdom – Angers · 5:1 · forma: 7 pkt z 5 meczówwyjazd – Lille · 1:1 · forma: 7 pkt z 5 meczówdom – Nice · 1:2 · forma: 4 pkt z 5 meczów4
Paris Saint-Germain 0:1 Auxerre 1:2 Angers 5:1 Lille 1:1 Nice 1:2
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

60% bramek po stałych fragmentach gry.
Z akcji – zdobyte 6 (20%), stracone 7 (30%)Z akcji67Rożne – zdobyte 4 (13%), stracone 1 (4%)Rożne41Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 3 (10%), stracone 1 (4%)Rzut wolnydośrodkowanie31Karne – zdobyte 2 (7%), stracone 2 (9%)Karne22Samobóje – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (4%)Samobóje01Z pola karnego – zdobyte 13 (43%), stracone 10 (43%)Z pola karnego1310Z dystansu – zdobyte 2 (7%), stracone 1 (4%)Z dystansu21

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
DoumbiaAMC8415
AjorqueFW8314
BaldéAMR4 (3)213
MboupAML8213
MagnettiDMC6 (1)022
ChotardDMC8022
Del CastilloAMR2101
TousartDC4 (4)101
Le GuenDC5101
LalaDR8101

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 3, Inne 1, Lewa noga 3, Prawa noga 8 · Stracone: Głowa 2, Inne 0, Lewa noga 4, Prawa noga 5PLGłowaGłowa32InneInne10Lewa nogaLewa noga34Prawa nogaPrawa noga85

Pozycja strzelca

Napastnicy: tylko 20% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 3 (20%), stracone 8 (67%)Napastnicy38Pomocnicy – zdobyte 9 (60%), stracone 0 (0%)Pomocnicy90Obrońcy – zdobyte 3 (20%), stracone 1 (8%)Obrońcy31Rezerwowi – zdobyte 0 (0%), stracone 2 (17%)Rezerwowi02Samobójcze – zdobyte 0 (0%), stracone 1 (8%)Samobójcze01
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 624 13/18
Kontakty w tercji ofensywnej 133 16/18
Kontakty w polu karnym 23 8/18
Strzały 17,00 2/18
Celne strzały 5,88 3/18
Bramki zdobyte 1,75 7/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 693 14/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 171 14/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 22 11/18
Strzały rywali 11,63 5/18
Celne strzały rywali 4,00 4/18
Bramki stracone 1,50 11/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz +0,25 7/18
Punkty / mecz 1,13 11/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 17,0 7/18
Przechwyty / mecz 11,1 4/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 1,63 4/18
Wybicia / mecz 23,9 7/18
Błędy / mecz 0,63 3/18
Skuteczność odbiorów 67,7% 13/18
Wygrane pojedynki powietrzne 54,7% 3/18
Bramki stracone / mecz 1,50 11/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 261,8 14/18
Celność podań 81,3% 15/18
Podania progresywne / mecz 69,1 2/18
Zmiany strony gry / mecz 11,4 8/18
Celne długie podania / mecz 14,0 1/18
Straty piłki (% kontaktów) 14,1% 15/18
Odzyskane piłki / mecz 45,1 4/18
Podania do tercji ataku / mecz 126,5 15/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,25 7/18
Skuteczność dryblingów 43,1% 12/18
Kluczowe podania / mecz 11,6 4/18
Wygrane dryblingi / mecz 6,63 11/18
Podania w pole karne / mecz 33,9 7/18
Celność podań w pole karne 38,7% 7/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 15,0 6/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 133,1 16/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,88 5/18
Celne strzały / mecz 5,88 3/18
Wykorzystanie wielkich szans 37,5% 8/18
Kontakty na strzał 36,7 1/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 2/18
Kontakty w polu karnym / mecz 22,6 8/18
Celne strzały głową / mecz 1,75 2/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 3,00 7/18