← Wróć
Sezon Rozgrywki
Miejsce12
Przegląd drużyny
sezon 2026/2027 · Bundesliga
Hoffenheim
Bundesliga · 2026/2027
Trener Christian Ilzer
Mecze
8
Punkty
9 38% pkt
Bramki
/ mecz
1,75 9/18
Stracone
/ mecz
2,00 11/18
tylko mecze ligowe
Mocne i słabe stronytylko mecze ligowe
Podania w pole karne 50,3 2/18 Przechwyty 12,9 2/18 Kontakty w polu karnym 33,6 2/18
Kartki 2,63 15/18 Wielkie szanse % 26,9% 14/18 Wygrane odbiory 14,9 12/18
Formapunkty z ostatnich 5 meczów
051015wyjazd – FC Koln · 2:3 · forma: 0 pkt z 1 meczudom – Borussia Dortmund · 2:3 · forma: 0 pkt z 2 meczówdom – VfB Stuttgart · 2:1 · forma: 3 pkt z 3 meczówwyjazd – Paderborn · 1:3 · forma: 3 pkt z 4 meczówdom – Hamburger SV · 2:3 · forma: 3 pkt z 5 meczówwyjazd – Borussia M.Gladbach · 2:1 · forma: 6 pkt z 5 meczówdom – Bayer Leverkusen · 3:0 · forma: 9 pkt z 5 meczówwyjazd – Werder Bremen · 0:2 · forma: 6 pkt z 5 meczów6
Paderborn 1:3 Hamburger SV 2:3 Borussia M.Gladbach 2:1 Bayer Leverkusen 3:0 Werder Bremen 0:2
Jak padają bramki?
Zdobyte Stracone

Sytuacja

36% bramek zza pola karnego.
Z akcji – zdobyte 11 (38%), stracone 11 (33%)Z akcji1111Rożne – zdobyte 1 (3%), stracone 4 (12%)Rożne14Rzut wolny (dośrodkowanie) – zdobyte 1 (3%), stracone 1 (3%)Rzut wolnydośrodkowanie11Karne – zdobyte 1 (3%), stracone 0 (0%)Karne10Samobóje – zdobyte 1 (3%), stracone 1 (3%)Samobóje11Z pola karnego – zdobyte 9 (31%), stracone 12 (36%)Z pola karnego912Z dystansu – zdobyte 5 (17%), stracone 4 (12%)Z dystansu54

Bramki + asystytop 10 zawodników

ZawodnikPoz.Mecze (rez.)BAB+A
ContéAMR5 (2)224
DaghimML7 (1)224
PrassDMC2 (1)213
HlozekFW7 (1)213
MoerstedtFW1 (3)112
KramaricMC1 (7)112
CoufalDR7022
HajdariDC3 (1)101
LemperleFW4 (2)101
KabakDC7 (1)101

Część ciałabez samobójów

Zdobyte: Głowa 1, Inne 0, Lewa noga 7, Prawa noga 6 · Stracone: Głowa 2, Inne 1, Lewa noga 7, Prawa noga 6PLGłowaGłowa12InneInne01Lewa nogaLewa noga77Prawa nogaPrawa noga66

Pozycja strzelca

Napastnicy: tylko 7% bramek zespołu.
Napastnicy – zdobyte 1 (7%), stracone 5 (29%)Napastnicy15Pomocnicy – zdobyte 9 (60%), stracone 3 (18%)Pomocnicy93Obrońcy – zdobyte 2 (13%), stracone 1 (6%)Obrońcy21Rezerwowi – zdobyte 2 (13%), stracone 7 (41%)Rezerwowi27Samobójcze – zdobyte 1 (7%), stracone 1 (6%)Samobójcze11
xpected

Lejki: od posiadania do bramek

Średnio na mecz; ranking w lidze (ofensywa: więcej = lepiej, defensywa: mniej = lepiej).

Ofensywa

Na meczMiejsce
Kontakty z piłką 709 6/18
Kontakty w tercji ofensywnej 208 2/18
Kontakty w polu karnym 34 2/18
Strzały 17,88 3/18
Celne strzały 5,00 10/18
Bramki zdobyte 1,75 9/18

Defensywa

Na meczMiejsce
Kontakty rywali z piłką 617 4/18
Kontakty rywali w naszej tercji obronnej 131 3/18
Kontakty rywali w naszym polu karnym 22 7/18
Strzały rywali 13,50 6/18
Celne strzały rywali 4,00 4/18
Bramki stracone 2,00 11/18

Bilans i punkty

Na mecz; suma w sezonie w dymku.

Na meczMiejsce
Bilans bramek / mecz -0,25 11/18
Punkty / mecz 1,13 10/18

Metodologia

Rating zawodnika: wspólny model scoringowy serwisu (skala 0–100). Bramkarze nie mają ratingu.

Najlepszy gracz: najwyższy rating przy co najmniej 50% możliwych minut.

Młody talent: zawodnicy do 23 lat z co najmniej 10% minut. wynik = 0.5 × rating + 0.3 × % minut + 0.2 × premia wiekowa (17 lat i mniej = 100, 23 lat = 0).

Wszystkie metryki drużyny

32 metryki modelu ratingowego policzone dla drużyn ligi. Na dashboardzie pokazane są 3 najmocniejsze i 3 najsłabsze.

Defensywa

Wygrane odbiory / mecz 14,9 12/18
Przechwyty / mecz 12,9 2/18
Kartki / mecz (czerwona = 2) 2,63 15/18
Wybicia / mecz 30,6 11/18
Błędy / mecz 0,75 9/18
Skuteczność odbiorów 69,2% 11/18
Wygrane pojedynki powietrzne 55,4% 3/18
Bramki stracone / mecz 2,00 11/18

Rozgrywanie

Kontakty w środkowej tercji / mecz 313,8 6/18
Celność podań 80,9% 10/18
Podania progresywne / mecz 70,3 3/18
Zmiany strony gry / mecz 10,0 8/18
Celne długie podania / mecz 11,8 6/18
Straty piłki (% kontaktów) 14,3% 11/18
Odzyskane piłki / mecz 45,9 5/18
Podania do tercji ataku / mecz 197,8 2/18

Kreatywność

Asysty / mecz 1,38 8/18
Skuteczność dryblingów 47,0% 5/18
Kluczowe podania / mecz 12,8 7/18
Wygrane dryblingi / mecz 8,75 3/18
Podania w pole karne / mecz 50,3 2/18
Celność podań w pole karne 41,5% 4/18
Dośrodkowania w pole karne / mecz 15,4 7/18
Kontakty w tercji ataku / mecz 208,0 2/18

Skuteczność

Bramki / mecz 1,75 10/18
Celne strzały / mecz 5,00 10/18
Wykorzystanie wielkich szans 26,9% 14/18
Kontakty na strzał 39,7 6/18
Bramki z rzutów wolnych / mecz 0,00 3/18
Kontakty w polu karnym / mecz 33,6 2/18
Celne strzały głową / mecz 1,00 10/18
Pressing: odbiory w tercji ataku / mecz 3,00 3/18